1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Partneři BMW a Brilliance představili nový elektromobil

charging e-car
Kanton - Německý výrobce automobilů BMW a jeho čínský partner Brilliance představili společně navržený elektromobil Zinoro.

Toyota letos počítá s rekordním prodejem luxusních vozů Lexus

Lexus-Logo1
Tokio - Japonská společnost Toyota Motor hodlá v letošním roce zvýšit prodej svých luxusních automobilů Lexus o zhruba osm procent na rekordních 520.000 vozů. V dalších letech počítá s růstem prodeje o pět až deset procent ročně.

Hyundai začne v USA prodávat vůz s vodíkovým pohonem

Hyundai Logo
Detroit - Jihokorejská automobilka Hyundai Motor začne příští rok ve Spojených státech prodávat malý sportovně-užitkový automobil Tucson s pohonem na vodíkové palivové články.

Automobilka Tatra dodá stovku podvozků do Brazílie

tatra logo
Kopřivnice - Tatra dodá ve zbytku letošního a v průběhu příštího roku stovku podvozků a dalších částí na bázi Tatry 815 do Brazílie, kde je místní firma Avibras přestaví na speciální vojenská vozidla.

Automobilka TPCA tento týden nevyrábí, připravuje nové modely

TPCA logo
Ovčáry - Kolínská automobilka TPCA, která připravuje novou generaci malých městských vozů, tento týden nevyrábí a provádí technické úpravy na linkách.

BMW představila nový model Mini a plány na investice v Británii

Mini logo
Oxford - Německý producent luxusních automobilů BMW dnes představil novou verzi modelu Mini, kterou začne tento týden vyrábět ve své britské továrně nedaleko Oxfordu.

Úřady v USA vyšetřují vzplanutí u elektrických vozů Tesla

tesla car logo
Washington - Americký Úřad pro bezpečnost silniční dopravy (NHTSA) zahájil vyšetřování případů opakovaných vzplanutí baterií u elektrických sportovních vozů Model S firmy Tesla Motors.

Daimler získal podíl 12 procent v čínské BAIC

Daimler logo1
Peking - Německá automobilka Daimler AG podepsala dohodu o převzetí podílu 12 procent v čínské společnosti BAIC Motor.

Fuji Heavy v USA ukončí výrobu automobilů pro Toyotu

toyota logo2
Detroit/Tokio - Japonská automobilka Fuji Heavy Industries v roce 2017 ukončí ve své americké továrně výrobu automobilů pro partnera Toyota Motor a uvolněné kapacity využije k produkci vlastních vozů Subaru. Oznámila to firma.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...