1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

ZKL plánuje v Klášterci investici za 150 milionů Kč

loziska
Klášterec nad Ohří - Strojírenský koncern ZKL plánuje v Klášterci nad Ohří investici za 150 milionů korun. Firma nově zavede ve městě výrobu válečkových ložisek.

Brněnský výrobce turbín Ekol loni vydělal téměř 80 mil. korun

Turbina
Brno - Brněnský výrobce turbín Ekol loni více než zdvojnásobil tržby za prodej vlastních výrobků a služeb na 1,5 miliardy korun. Firmě naopak klesl zisk na necelých 80 milionů korun. Vyplývá to z výroční zprávy společnosti.

Speciální metoda povlakování získala zlatou sošku

steel factory3
Prestižní soškou zlatého draka se pyšní dceřiná společnost Třineckých železáren firma VÚHŽ v Dobré spolu se svým obchodním zastoupením v Polsku firmou IceTech Polska.

Společnost Pramet Tools loni zvýšila tržby na 1,9 mld. Kč

Pramet tools
Šumperk - Akciová společnost Pramet Tools, která se v Šumperku zabývá vývojem, výrobou a prodejem obráběcích nástrojů ze slinutého karbidu, loni zvýšila tržby meziročně o 7,7 procenta na 1,905 miliardy korun.

Brněnský Siemens dodá za několik desítek mil. Kč turbínu do Ruska

Siemens
Brno - Brněnský Siemens dodá za několik desítek milionů korun turbínu pro jeden z největších ruských hutních kombinátů, firmu Uralsteel.

Šéfem divize Automatizace výroby a pohony ABB v Česku je Müller

ABB Building
Praha - Ředitelem divize Automatizace výroby a pohony ve firmě ABB v Česku byl jmenován Švýcar Daniel Müller (33). Divize dřív spadala pod generálního ředitele firmy Hannu Kasiho, Müller ji nyní převzal.

Plzeňská Škoda založila v Mnichově firmu na obchod,vývoj a servis

Skoda Plzen
Plzeň - Plzeňská Škodovka založila v Mnichově dceřinou společnost Škoda Transportation Deutschland GmbH.

ThyssenKrupp prý zaplatí milionové odškodné za podíl v kartelu

ThyssenKrupp
Berlín - Německé ocelárny ThyssenKrupp zaplatí německé státní železniční společnosti Deutsche Bahn přes 150 milionů eur (3,9 miliardy Kč) jako odškodné za účast v kartelu při dodávkách kolejí a dalšího zařízení železničním společnostem.

Phoenix-Zeppelin chce převzít část činnosti Caterpillaru

phoenix zeppelin logo
Brno - Společnost Phoenix-Zeppelin chce převzít prodej a distribuci náhradních dílů a poskytování servisu zařízení pro podzemní těžbu společnosti Caterpillar Global Mining Czech Republic.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...