1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

I přes krizi Železárny Hrádek udrží tržby na 1,3 miliardy Kč

steel factory4
Hrádek - Jako úspěch v době krize a sílící konkurence levných výrobků z Číny, Turecka i Polska hodnotí Železárny Hrádek udržení letošních tržeb ocelárny na loňských 1,3 miliardy Kč.

Škoda Transportation a Alstom chtějí dodávat vlaky do Německa

Train
Plzeň - Výrobce lokomotiv a trolejbusů Škoda Transportation a firma Alstom vytvořily konsorcium, které chce dodávat vlakové soupravy pro projekt Rhein-Ruhr-Express (RRX) v Severním Porýní-Vestfálsku.

Výrobci průmyslových pecí a sušáren LAC klesly tržby

LAC kotle
Rajhrad - Výrobci průmyslových pecí a sušáren LAC, s.r.o. z Rajhradu u Brna loni klesly tržby za prodej vlastních výrobků a služeb o deset procent na 272 milionů korun. Firma má i nižší zisk, vydělala po zdanění 15 milionů korun.

Slovenské železnice si u Škody Vagonka objednaly další vlaky

Skoda Plzen
Bratislava - Slovenský železniční dopravce Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) si u Škody Vagonka za téměř 77 milionů eur (2,1 miliardy Kč) objednal osm třívozových patrových jednotek řady 671.

Siemens dodá za více než 300 milionů Kč turbínu do Polska

Siemens
Brno - Brněnský závod Siemens dodá za více než 300 milionů korun turbínu pro nový blok teplárny Zofiówka ve východním Polsku. Polsko patří mezi tradiční trhy závodu.

Papcel chce proniknout na indický trh, založil tam pobočku

Papcel building
Litovel - Strojírenská společnost Papcel z Litovle na Olomoucku, která je předním tuzemským výrobcem strojů a zařízení pro papírenský průmysl, založila v Indii dceřinou firmu,

Německé dráhy nebudou nakupovat koleje od Moravie Steel

deutsche bahn logo
Berlín - Německé dráhy Deutsche Bahn (DB) vyřadily německou dceřinou společnost české firmy Moravia Steel ze svého seznamu dodavatelů kolejí. S odvoláním na zdroje z DB to uvedl server deníku Die Welt.

Zetor tractors nabere příští rok desítky nových zaměstnanců

Zetor Logo
Brno - Brněnský Zetor tractors nabere příští rok desítky nových zaměstnanců. Budou mezi nimi agenturní pracovníci i manažeři. Nábor souvisí s rozšířením modelových řad ze tří na šest v následujících pěti letech.

Brněnská strojírna Královopolská očekává letos pokles tržeb

Kralovopolska brno logo
Brno - Brněnská strojírna Královopolská se letos potýká s významným poklesem zakázek. Očekává tržby na úrovni pouze půl miliardy korun, oproti roku 2012 to znamená meziroční pokles o 25 procent.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...