1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Firma Phoenix-Zeppelin převzala část společnosti Caterpillar

phoenix zeppelin logo
Ostrava - Skupina Zeppelin, poskytující dodavatelskou síť pro zákazníky z oblasti těžby, odkoupila od společnosti Caterpillar Global Mining LLC rozšířenou distribuční část divize Cat Mining.

Škoda Transportation koupila firmu Lokel, výrobce elektrovýzbroje

Skoda Plzen
Plzeň - Škoda Transportation koupila ostravskou firmu Lokel, která s desítkami zaměstnanců projektuje a vyrábí elektrovýzbroj pro kolejová vozidla.

ThyssenKrupp prodává závod v USA, plánuje zvýšit kapitál

ThyssenKrupp
Berlín - Společnost ThyssenKrupp, která je největším výrobcem oceli v Německu, se s dvěma konkurenčními společnostmi dohodla na prodeji svého závodu ve Spojených státech za 1,55 miliardy dolarů (31,2 miliardy Kč).

Třinecké železárny spustily novou technologii výroby železa

steel factory3
Třinec - Třinecké železárny (TŽ) spustily ve svém areálu v Třinci na Frýdecko-Místecku novou technologii výroby železa. Do vysokých pecí vhání práškově namleté uhlí.

Výrobce šicích strojů Minerva Boskovice plánuje zvýšení cen

durkopp adler minerva sijaci stroj
Boskovice - Výrobce šicích strojů Minerva Boskovice plánuje, že zvýší ceny. Důvodem je oslabení české koruny vůči euru po nedávných intervencích České národní banky. ČTK to řekl předseda představenstva Minervy František Hrda.

Litovelskému Papcelu loni vzrostly tržby i zisk

Papcel building
Litovel - Společnost Papcel, která je předním tuzemským výrobcem strojů a zařízení pro papírenský průmysl, loni podle auditovaných výsledků zvýšila tržby zhruba o pětinu na rekordních 853 milionů korun.

ZKL plánuje v Klášterci investici za 150 milionů Kč

loziska
Klášterec nad Ohří - Strojírenský koncern ZKL plánuje v Klášterci nad Ohří investici za 150 milionů korun. Firma nově zavede ve městě výrobu válečkových ložisek.

Brněnský výrobce turbín Ekol loni vydělal téměř 80 mil. korun

Turbina
Brno - Brněnský výrobce turbín Ekol loni více než zdvojnásobil tržby za prodej vlastních výrobků a služeb na 1,5 miliardy korun. Firmě naopak klesl zisk na necelých 80 milionů korun. Vyplývá to z výroční zprávy společnosti.

Speciální metoda povlakování získala zlatou sošku

steel factory3
Prestižní soškou zlatého draka se pyšní dceřiná společnost Třineckých železáren firma VÚHŽ v Dobré spolu se svým obchodním zastoupením v Polsku firmou IceTech Polska.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...