1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Vhodný pro venkovní použití – kompaktní měnič frekvence DC1 je nyní dostupný s klasifikací pro venkovní použití

Eaton logo
Praha - Společnost Eaton, která působí v oblasti řízení energie, obměnila řadu kompaktních měničů frekvence DC1 se stupněm krytí IP66, které nyní nabízejí ještě větší možnosti použití.

Společnost Eaton rozšiřuje své portfolio produktů kybernetického zabezpečení a jako první společnost na trhu získává produktové certifikace UL a IEC pro svá řešení určená pro globální stavební, průmyslová a datové centra

Eaton logo
Pittsburg - Společnost Eaton, která se zabývá řízením elektrické energie, pokračuje v rozšiřování svého programu kybernetické bezpečnosti. Produkty Gigabit Network karta a Industrial Gateway karta získaly certifikaci Mezinárodní elektrotechnické komise (IEC).

Společnosti Eaton bude se včasným dodáním online objednávek pomáhat nové distribuční centrum DHL v Německu

EATON logo nahledTZ
Praha - Nové distribuční centrum DHL v Rheinbachu bude společnosti Eaton pomáhat se včasným dodáváním online objednávek, zlepší se také služby pro zákazníky a celkové uspokojení poptávek po celé Evropě.

S generací 7000 obnovuje Miele celý sortiment

Miele logo
S generací 7000 obnovuje Miele celý sortiment svých vestavných kuchyňských spotřebičů, od pečicí trouby a varné desky až po parní trouby, kávovary a myčky nádobí.

ZAT zveřejnil hospodářské výsledky, významně posiluje v nových segmentech

ZAT Server
Společnost ZAT a.s., dodavatel inteligentních systémů řízení pro energetiku a průmysl, zveřejnil své hospodářské výsledky za fiskální rok 2018. „Máme za sebou úspěšný rok, objem tržeb přesáhl 700 milionů korun.

AERMAX® přináší dostupnou a efektivní tepelnou pohodu

aermax ohrievac
Brno – Společnost 4heat, přední český dodavatel komplexních řešení pro vytápění a chlazení, přichází s nabídkou ekologicky a technologicky vyspělých plynových ohřívačů vzduchu AERMAX® vhodných pro velké prostory.

Miele navýšilo svůj obrat o 4,3 % a navzdory trendu získává další podíl na trhu

Miele logo
I přes nepříznivý vývoj trhu a další posílení Eura si rodinný koncern Miele udržuje slušný nárůst obratu. Obratu 4,1 miliard Euro dosáhl výrobce prémiových domácích spotřebičů v obchodním roce 2017/18, který skončil 30. června 2018.

Inteligentní, komunikativní, kompaktní – modulární PLC XC300 od společnosti Eaton

Eaton logo
Praha - Nové modulární PLC XC300 od společnosti Eaton umožňuje konstruktérům strojů a systémů realizovat moderní a efektivní koncepty automatizace

ZAT dodá řídicí systém na finskou jadernou elektrárnu Loviisa za 4,6 milionu eur

ZAT pristroj
Příbram - Technologie české společnosti ZAT bude řídit další jaderný reaktor v Evropě. Kontrakt za 4,6 milionu eur podepsali zástupci obou firem v první polovině dubna v sídle finského partnera Fortum Oy v Helsinkách.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

Nenechte si ujít...