1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

ČEZ ESCO získala zakázku na stavbě závodu Jaguar Land Rover za 200 milionů korun, zabezpečí výměnu vzduchu v kilometrové hale

az klima logo
AZ KLIMA, dceřiná společnost ČEZ ESCO, navrhla a instaluje vzduchotechniku pro montážní halu vznikajícího automobilového závodu Jaguar Land Rover u Nitry.

Skupina ČEZ vstupuje do francouzské větrné energetiky

wind turbine
Prostřednictvím akvizice 9 větrných farem získaných od renomované developerské společnosti ABO Wind vstoupila Skupina ČEZ na francouzský trh obnovitelných zdrojů.

innogy vytvoří na Zlínsku další pracovní příležitosti

Innogy rwe
innogy jakožto lídr na trhu se zemním plynem a úspěšný hráč na trhu s elektřinou investuje desítky milionů korun do zlepšování péče o zákazníky.

ČEZ zřizuje novou divizi jaderná energetika. Povede ji Bohdan Zronek

CEZ logo
Vedení Skupiny ČEZ rozhodlo o vzniku nové divize jaderná energetika s platností od 1. června 2017. K témuž datu dojde ke změně současné divize výroba na divizi klasická energetika.

EP ENERGY TRADING, a.s. pokračuje v nákupu menších společností

electicity pylon 2
Společnost EP ENERGY TRADING, a.s. uzavřela se společností Central Energy, s.r.o., smlouvu o prodeji části závodu. Jedná se asi o 530 odběrných míst z řad domácností i firem.

ČEZ skrze INVEN CAPITAL investuje do unikátního řešení, které propojuje datová centra a teplárenství

CEZ logo
INVEN CAPITAL se stal akcionářem drážďanské společnosti Cloud & Heat Technologies, která přináší unikátní řešení využívající teplo ze serverů k vytápění a ohřevu vody pro komerční prostory.

Tepelné hospodářství Jirkova mění majitele, ČEZ Teplárenská bude i nadále jako vlastník zajišťovat spolehlivé dodávky tepla

CEZ logo
Jirkov – Významnou severočeskou akvizici má a sebou ČEZ Teplárenská, a. s., ze Skupiny ČEZ. Jirkovští zastupitelé totiž v tomto týdnu schválili odprodej tepelného hospodářství města této společnosti, a to za 60,2 milionu korun.

První hospodářské výsledky innogy v ČR signalizují růst

Innogy rwe
Energetická skupina innogy v ČR vykázala za rok 2016 celkové tržby ve výši 43,9 miliardy Kč. V porovnání s rokem 2015 jde o sedmiprocentní pokles. Zisk po zdanění dosáhl 8,5 miliardy Kč, to je v meziročním srovnání o 9 % více.

ČEZ ESCO posílila energetickou bezpečnost SPOLCHEMIE

CEZ worker
ČEZ ESCO dokončila významnou zakázku za 45 milionů korun. Pro jeden z předních podniků českého chemického průmyslu vybudovala nové napájení závodu na hladině velmi vysokého napětí.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...