1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Polygrafický hala GZ MEDIA a.s., Loděnice u Berouna

HEBERGER Logo
V březnu 2019 započaly přípravné práce pro výstavbu nové polygrafické haly v areálu společnosti GZ Media a.s. v Loděnici u Berouna, která bude zahájena v dubnu 2020. Důvodem ke stavbě nové haly je vytvoření moderního výrobního prostoru pro polygrafické stroje.

Rozsáhlá budova pro Flintstore byla dokončena už za 8 měsíců

steel construction
Jedná se o rozsáhlou skladovací halu o celkové ploše 13,5 tisíce metrů čtverečních, v níž je možné uskladnit 15 862 palet s potravinářským zbožím. I přes řadu úskalí, především opatřením proti pandemii koronaviru, která projekt ovlivnila v jeho počátku i na samotném konci, byla stavba dokončena v termínu stanoveném smlouvou.

HSF System získal mezinárodní cenu za architekturu

HSF system logo
Ostrava – Stavební společnost HSF System uspěla v architektonické soutěži BigSEE Architecture Award 2021. Mezinárodní ocenění získala její dceřiná společnost HSF System SK za své nové sídlo v Žilině. Architektonický návrh připravilo studio A. R. K. ateliér.

PORR dodává technologii pevné jízdní dráhy Slab Track Austria na velkoprojekt HS2

PORR logo
Vídeň – železniční velkoprojekt H2 ve Velké Británii vsadil na mezinárodně úspěšnou technologii Slab Track Austria. Nová železniční trať by měla spojovat Londýn s Birminghamem a pokračovat dále na Manchester a Leeds.

Modernizace plavebních komor Gabčíkovo je v plném proudu

metrostav logo
Gigantická vrata dolní komory jsou připravena k osazení, téměř kompletní je i dodávka hydraulického systému a probíhají jeho montáže. Práce pokračují i na sanacích podloží a utěsňování dilatačních spár nátokového objektu. K tomuto kroku povolal zhotovitel potápěče.

Montážní hala v areálu firmy KDK AUTOMOTIVE CZECH s.r.o., Vítkov

HEBERGER Logo
Nová stavba slouží pro rozšíření výrobních kapacit ve stávajících objektech v areálu investora, který se zabývá výrobou plastových dílů, zejména středových konzolí a loketních opěrek do interiérů osobních aut pomocí vstřikovacích lisů a automatizovaných montážních linek.

Zprovoznění dálnice D48 Rybí – MÚK Rychaltice

colas logo
Ředitelství silnic a dálnic v úterý 15. prosince zprovoznilo dálnici D48 Rybí – MÚK Rychaltice.

Park P3 Mladá Boleslav hlásí plno. Preymesser si nově pronajal 11 900 m2

Logistic Park2
Praha - Developer, majitel a správce průmyslových nemovitostí P3 úspěšně uzavřel další nájemní smlouvu. Logistická společnost M.Preymesser logistika, spol. s r.o. si v parku P3 Mladá Boleslav v tamější průmyslové zóně pronajme prostory o ploše cca 11 900 m2. Kapacita nedávno rozšířeného parku je tak ihned po kolaudaci znovu naplněna.

Zpráva společnosti PORR za 3. čtvrtletí 2020 Hospodářský výsledek společnosti PORR negativně ovlivnil COVID-19

PORR logo
Vídeň – Druhý největší stavební koncern v Rakousku, společnost PORR s téměř 20 000 zaměstnancipůsobící v 9 zemích, letos dosáhne objemu výroby překračujícího 3,8 mld. eur.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...