1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Dostavba skladové haly pro společnost Saint Gobain a.s. divize ISOVER, Lipník nad Bečvou

HEBERGER Logo
V říjnu 2020 jsme na severovýchodním okraji města Lipník nad Bečvou zahájili dostavba skladovací haly pro významného světového výrobce stavebních materiálů, společnost Saint Gobain. Jedná se o zastřešení prostoru, v prodloužení stávajících hal.

Ostravská firma HSF System získala titul Stavba roku 2020

HSF system logo
Ostrava – Stavební společnost HSF System se sídlem v Ostravě získala prestižní titul Stavba roku 2020. Jako generální dodavatel realizovala výstavbu Společenského centra v Sedlčanech. Investorem oceněného projektu byla křesťanská organizace Maranatha.

Metrostav otevřel tunel v ledové pustině na Islandu

metrostav logo
Praha - Miliony let staré lávové příkrovy, polární záře a až 15metrové závěje. Při poslední zakázce na Islandu scházelo stavbařům Metrostavu snad už jen spatřit Sněžného muže.

Nový most a opravená silnice zvýší komfort jízdy a bezpečnost řidičů

Skanska logo
Silnice Benátky nad Jizerou – Předměřice s mostem přes dálnici D10 bude přehlednější a bezpečnější. Rekonstrukci 2,5 km dlouhého úseku a stavbu nového mostu zvládla Skanska během sedmi měsíců, provoz na dálnici byl přitom uzavřen na jedinou noc.

Začala oprava Barrandovského mostu v Praze

EUROVIA logo
V úterý 29. září začala první etapa rozsáhlé rekonstrukce Barrandovského mostu, jedné z nejdůležitějších tepen pražské dopravy. Řidičů se v této fázi práce příliš nedotknou, s výraznějšími dopravními omezeními na mostě je však potřeba počítat v další etapě rekonstrukce, a to od roku 2022.

Stavební společnost HSF System navýšila obrat na téměř 2 miliardy korun

HSF system logo
Stavební společnost HSF System, se sídlem v Ostravě a její dceřiná společnost HSF System SK, dosáhla v roce 2019 konsolidovaného obratu 1,904 mld. Kč. Výsledek hospodaření za rok 2019 byl 90,57 mil. Kč. Společnosti HSF System vzrostl meziročně o desítky procent jak obrat, tak čistý zisk.

První česká železniční „dálnice“ roste mezi Vinohradskými tunely a Hostivaří

metrostav logo
Praha - Správa železnic ve spolupráci se stavebními společnostmi Metrostav, Swietelsky Rail CZ a SMP CZ představila médiím aktuální podobu tzv. hostivařského koridoru.

Rekonstrukce železničního mostu v Jonave v Litvě začala

EUROVIA logo
Slavnostním poklepem kolejnice dne 26. srpna začala další železniční zakázka na IXB koridoru v Litvě.

Tunel Mezno na úseku trati Sudoměřice – Votice je proražen

ohl zs logo
V pátek 14. srpna přesně v 9:50 hod. byl slavnostně proražen tunel Mezno na modernizovaném úseku železniční trati Sudoměřice – Votice. Jedná se o druhý tunel na trati a jeho ražba začala v loňském roce v září.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...