1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

BOHEMIA SEKT získal tři zlaté medaile na pařížské přehlídce vín

Bohemia sekt logo
Soutěž Vinalies Internationales každoročně vybírá a oceňuje ta nejlepší vína z celého světa. Skupina BOHEMIA SEKT, která je pravidelným a úspěšným účastníkem pařížské soutěže vín, získala v letošním ročníku 3 zlaté medaile.

BOHEMIA SEKT zahájil vývoz do Mexika

Bohemia sekt logo
Největší tuzemský producent sektů nově vyváží svá šumivá vína do Mexika. Obyvatelé severoamerické země si budou moci připít českým Bohemia Sektem už na Vánoce i při příchodu nového roku.

Nealko novinka i pivo pro panovníky. Královský pivovar Krušovice oslavuje 440 let

beer1
Krušovice, 19. října – Jeden z deseti nejstarších evropských pivovarů, Královský pivovar Krušovice, slaví kulatiny. Pivo se tady vaří bez přestání od roku 1581.

Celkové prodeje společnosti BOHEMIA SEKT se v roce 2020 meziročně mírně zvýšily

Bohemia sekt logo
Starý Plzenec - BOHEMIA SEKT prodal v loňském roce bezmála 30 milionu lahví sektů, perlivých vín, šumivých nápojů a tichých vín. To představuje meziroční nárůst o 2 %. Dařilo se kategorii sektů, v níž maloobchodní prodeje vyrovnaly propady, které způsobily zavřené gastronomické provozy.

Prémiový sekt Louis Girardot se stal vítězem Salonu vín 2021 v kategorii sektů

Bohemia sekt logo
Starý Plzenec - Vítězem kategorie šumivých vín naší nejvyšší a největší domácí soutěže Salonu vín – národní soutěže vín ČR 2021 se stal Louis Girardot 2015 z produkce společnosti BOHEMIA SEKT.

BOHEMIA SEKT uleví životnímu prostředí. V Mikulově postavil novou čističku vod

Bohemia sekt logo
Starý Plzenec - Vinařství Víno Mikulov, které patří do skupiny BOHEMIA SEKT, uvedlo do provozu vlastní čistírnu odpadních vod. Celková investice včetně stavebních prací dosáhla 28 milionů korun.

Nová plechovková linka v Pivovaru Radegast už stočila 100 tisíc hektolitrů piva

beer2
Nošovice – Pivovar Radegast otevřel letos v únoru ve svém areálu novou plechovkovou stáčecí linku, jednu z nejmodernějších v Evropě, a po necelých třech měsících hlásí 100 tisíc stočených hektolitrů piva.

BOHEMIA SEKT a Plzeňský kraj pokračují ve spolupráci

Bohemia sekt logo
Starý Plzenec – BOHEMIA SEKT ze Starého Plzence pokračuje již pátnáctým rokem ve spolupráci s Plzeňským krajem. Novou deklaraci slavnostně stvrdili ředitel společnosti Ondřej Beránek a hejtman kraje Josef Bernard 14. února.

Budějovický Budvar slavnostně otevřel nové logistické centrum

Budweiser Budvar
České Budějovice - 5. října 2018 bylo slavnostně otevřeno nové logistické centrum Budějovického Budvaru na Kněžskodvorské ulici v Českých Budějovicích.

PŘEDPLAŤTE SI

220x660 sk 2022

 

Nenechte si ujít...