1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Skanska se propadla do ztráty

Skanska logo
Praha - Stavební společnost Skanska se loni kvůli odpisu aktiv propadla do ztráty 888 milionů korun, o rok dříve měla zisk po zdanění 357 milionů korun.

Stavební výroba loni klesla o 8,3 pct, v prosinci však stoupla

Building in progress
Praha - České stavebnictví má za sebou další velmi špatný rok. Stavební produkce loni klesla meziročně o dalších 8,3 procenta, přičemž v roce 2012 pokles činil 7,6 procenta. Informoval o tom Český statistický úřad.

Rozšíření Panamského průplavu se kvůli sporu o finance zastavilo

panama-canal
Panamá - Práce na rozšíření Panamského průplavu byly kvůli sporům o finance zastaveny. Konsorcium stavebních firem po vládě v Panamě požadovalo, aby zaplatila dodatečné náklady přesahující 1,6 miliardy dolarů (více než 32 miliard Kč).

Brněnská OHL ŽS usiluje o významnou zakázku v Srbsku

ohl-zs logo
Brno - Brněnská stavební společnost OHL ŽS usiluje o získání zakázky na modernizaci železničního koridoru mezi srbskými městem Kragujevac a obcí Lapovo.

Na stavbu obchvatu Chrudimi je letos více než půl miliardy korun

road construction
Chrudim - Na stavbu obchvatu Chrudimi mají letos silničáři více než půl miliardy korun. Dlouho odkládaná stavba by měla být hotová na konci příštího roku. ČTK to sdělila Hana Jarolímová z pardubické pobočky Ředitelství silnic a dálnic.

Temelín investuje miliony do vodohospodářské infrastruktury

water tap 2
Temelín - Obec Temelín bude letos do vodohospodářské infrastruktury investovat zhruba 16 milionů korun.

Na Vysočině půjdou miliony do přestavby vlakové tratě na Žďársku

Railway 1
Jihlava - Na Vysočině letos Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) investuje stovky milionů korun do modernizace železnice mezi Ostrovem nad Oslavou a Skleným nad Oslavou na Žďársku.

ŘSD má stavební povolení na dva nové úseky modernizace D1

highway1
Praha - Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) má stavební povolení na dva ze tří úseků dálnice D1, které se mají v letošním roce modernizovat, uvedla Česká televize.

HB Reavis začal výstavbu komplexu Metronom v pražských Butovicích

hb reavis logo
Praha - Developerská společnost HB Reavis Group dnes zahájila položením základního kamene výstavbu administrativního komplexu Metronom Business center u pražské stanice metra Nové Butovice.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

Nenechte si ujít...