1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Orco prodá podíl v divizi Orco Germany za 55 milionů eur

orco group logo
Praha - Česko-lucemburská developerská společnost Orco Property Group se dohodla, že prodá 108 milionů akcií, které vlastní v divizi Orco Germany, za 55 milionů eur (1,5 miliardy Kč).

Ekospolu loni vzrostl zisk před zdaněním o 46 pct na 102 mil. Kč

panelak 1
Praha - Developerská společnost Ekospol loni zvýšila zisk před zdaněním meziročně o 46 procent na 102 milionů korun a výnosy o 63 procent na 735 milionů korun. Firma to sdělila v tiskové zprávě.

Holcim ve čtvrtletí zvýšil provozní zisk o více než devět procent

Holcim truck
Curych - Švýcarské cementárně Holcim vzrostl v prvním čtvrtletí provozní zisk o 9,3 procenta na 295 milionů švýcarských franků (6,6 miliardy Kč). Výsledek podpořilo snižování nákladů a také vyšší objem prodeje.

Eurovii CS loni klesl zisk o čtvrtinu na 485 milionů Kč

EUROVIA logo
Praha - Stavební společnosti Eurovia CS loni klesl zisk po zdanění o čtvrtinu na 485 milionů korun. O 12 procent na 13,2 miliardy korun klesly také tržby, informovala mluvčí společnosti Iveta Štočková.

Metrostav v Norsku postaví 1,5kilometrový silniční tunel

metrostav logo
Praha - Metrostav v Norsku postaví 1,5kilometrový silniční tunel, čeká jen na podepsání smlouvy. Další dva tunely by firma měla postavit na Slovensku, řekl ČTK mluvčí Metrostavu František Polák. Cenu zakázky společnost nezveřejnila.

Slovenská stavební firma Doprastav získala ochranu před věřiteli

Doprastav logo
Bratislava - Jedna z největších slovenských stavebních firem Doprastav, která se v minulosti dostala do finančních potíží, získala soudní ochranu před věřiteli. Vyplývá to z dnešního oznámení soudu v obchodním věstníku.

Ekospol v pražských Kyjích postaví další tři domy se stovkou bytů

Panelak3
Praha - Ekospol zahájil v pražských Kyjích stavbu dalších třech čtyřpodlažních domů se 105 byty. Stavbu plánuje dokončit a byty předat majitelům příští rok na jaře, informovala developerská společnost.

Praha 5 letos investuje 10 milionů do oprav chodníků a schodišť

square workers
Praha - Praha 5 investuje letos do opravy chodníků 10 milionů korun. Rovněž nechá opravit vybraná schodiště nebo cesty v parcích.

Praha a Metrostav se shodly na dokončení tunelu Blanka

metrostav logo
Praha - Praha a stavební firma Metrostav se shodly na podkladech nutných k dokončení tunelu Blanka, které v pátek předloží rozhodčímu soudu. Oznámil v tiskové zprávě náměstek primátora Jiří Nouza (TOP 09).

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...