1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Praha 5 letos investuje 10 milionů do oprav chodníků a schodišť

square workers
Praha - Praha 5 investuje letos do opravy chodníků 10 milionů korun. Rovněž nechá opravit vybraná schodiště nebo cesty v parcích.

Praha a Metrostav se shodly na dokončení tunelu Blanka

metrostav logo
Praha - Praha a stavební firma Metrostav se shodly na podkladech nutných k dokončení tunelu Blanka, které v pátek předloží rozhodčímu soudu. Oznámil v tiskové zprávě náměstek primátora Jiří Nouza (TOP 09).

Lafarge a Holcim jednají o fúzi do světové cementárenské jedničky

Holcim truck
Paříž/Curych - Francouzský výrobce cementu Lafarge a jeho švýcarský konkurent Holcim jednají o možnosti vzájemné fúze, z níž by vzešla světová jednička na trhu cementu. Plyne to ze sdělení Lafarge. Obě skupiny mají cementárny i v Česku.

Náplast za Amazon. U Plzně vznikne 600 pracovních míst.

panattoni building
Práci až šesti stovkám lidí postupně nabídne u Stříbra na Plzeňsku německá společnost Ideal Automotive. Ta se po čtyřech letech od své původní investice v průmyslové zóně Panattoni Park Stříbro rozhodla dál expandovat.

Developer Kuchař & Thein postaví v Modřanech 157 bytů

panelak 1
Praha - Developer Kuchař & Thein postaví v pražských Modřanech bytový dům se 157 byty. Stavbu, která potrvá dva roky, chce společnost zahájit v posledním čtvrtletí letošního roku.

Stavba obchvatu Lišova by mohla začít v roce 2018

geodezia meranie
Lišov - Stavba obchvatu Lišova na Českobudějovicku by mohla začít v roce 2018. Komunikace, která má měřit více než devět kilometrů, by výrazně měla ulevit dopravě ve městě.

Na D1 u Jihlavy začalo omezení kvůli opravám, u Hořic práce stojí

road construction
Jihlava - Na dálnici D1 u Jihlavy byla kvůli rekonstrukci stažena doprava směrem na Prahu do jednoho pruhu, v místě byla celý den desetikilometrová kolona.

Skanska zmodernizuje železniční uzel v Plzni za 1,7 mld. Kč

Railway 1
Plzeň - Stavební společnost Skanska zmodernizuje za dva roky železniční uzel v Plzni ve směru na Prahu. Jde o kontrakt téměř za 1,7 miliardy korun bez DPH, stavět se má začít v dubnu.

Stavební výroba na Vysočině loni klesla o 1,7 procenta

decline 1
Jihlava - Větším stavebním firmám na Vysočině klesla v minulém roce základní výroba o 1,7 procenta na 6,47 miliardy korun. Útlum ve stavebnictví trval druhým rokem.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

Nenechte si ujít...