1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Závod Hyundai v Nošovicích vyrábí auta už pět let

Hyundai Logo
Společnost Hyundai si připomíná páté výročí zahájení sériové výroby v závodě Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) v Nošovicích. První sériově vyrobené auto sjelo z výrobní linky v pondělí 3. listopadu 2008.

Špičková výrobní logistika ŠKODA AUTO

Skoda logo2
Moderní výrobní logistika je ústředním pilířem výroby vozů ŠKODA; nové logistické systémy zjednodušují postupy a šetří životní prostředí.

Příštím šéfem automobilky PSA se může stát Tavares

Peugeot citroen logo1
Paříž - Současného šéfa automobilky PSA Peugeot Citroën Philippa Varina může v čele firmy vystřídat Carlos Tavares, bývalý muž číslo dvě ve vedení automobilky Renault.

Chrysler by měl z emise akcií získat až dvě miliardy dolarů

chrysler logo
New York - Americká automobilka Chrysler by měla z chystané primární emise svých akcií získat 1,5 až dvě miliardy dolarů (až přes 40 miliard korun). Listu The Wall Street Journal to řekly zdroje informované o plánech firmy.

Prodeje Hyundai v říjnu vzrostly o téměř 16%

Hyundai Logo
Značka Hyundai je dlouhodobě druhou nejprodávanější značkou na českém trhu a v říjnu s 1348 prodanými vozy dosáhla 8,8% tržního podílu. Přestože trh s automobily v ČR poklesl meziročně o téměř 4%,

Německá automobilka Daimler by přivítala investora z Číny

Daimler logo1
Berlín - Německá automobilka Daimler by přivítala investora z Číny. Řekl to šéf společnosti Dieter Zetsche.

PSA prý v zájmu aliance s čínskou Dongfeng hledá nového šéfa

Peugeot citroen logo1
Paříž/Peking - Francouzská automobilka PSA Peugeot Citroën hledá nového generálního ředitele, který by nahradil současného šéfa Philippa Varina.

Vláda USA prodala s velkou ztrátou úvěr pro automobilku Fisker

fisker-logo
Washington - Americké ministerstvo energetiky prodalo s vysokou ztrátou svou pohledávku za krachujícím výrobcem elektrických automobilů Fisker investičnímu holdingu Hybrid Technology.

Toyota plánuje vývoj hybridních vozů v Číně

toyota logo2
Tokio - Japonská automobilka Toyota Motor plánuje vývoj hybridních vozů v Číně. Posílí za tímto účelem spolupráci se svými čínskými partnery First Automobile Works a Guangzhou Autombile Group.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...