1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Volvo Car se pouští do vývoje aut nepotřebujících řidiče

volvo-logo1
Stockholm - Švédský výrobce osobních vozů Volvo Car se rozhodl vyvíjet plně automatizované automobily, které nepotřebují řidiče. V rámci pilotního projektu plánuje vyrobit stovku takovýchto vozů.

Prodej aut ve Francii a Itálii v listopadu klesl

cars parking
Paříž/Milán - Prodej nových osobních automobilů ve Francii a Itálii v listopadu klesl, zatímco ve Španělsku pokračoval v růstu díky vládním opatřením na podporu poptávky.

Ve švédském Trollhättanu se opět vyrábí automobily Saab

saab badge
Stockholm - Čínsko-japonské konsorcium National Electric Vehicle Sweden (NEVS) po více než dvou letech obnovilo výrobu automobilů Saab ve švédském městě Trollhättan.

Daimler spouští internetový prodej vozů Mercedes

Mercedes Benz logo1
Stuttgart - Německý automobilový koncern Daimler spouští vlastní internetovou prodejnu. Zákazníci si v ní od úterý budou moci objednat čtyři modely značky Mercedes s přednastavenou výbavou.

Nizozemský výrobce Snoeks Automotive v Teplicích zaměstná 90 lidí

automotivegroup sk interier
Teplice - Nizozemský výrobce automobilových komponentů Snoeks Automotive v teplickém CTParku (CTP) zaměstná až 90 lidí, kteří budou montovat automobilové sedačky.

Výrobní závod Škoda Auto v M.Boleslavi povede Pavel Richter

Skoda logo
Mladá Boleslav - Závod automobilky Škoda Auto na výrobu modelů Octavie a Rapid v Mladé Boleslavi povede od Nového roku Pavel Richter (41), který dosud řídil výrobu vozů Škoda ve východočeských Kvasinách.

Do Písku přichází nový zaměstnavatel-společnost Advics

aisin logo
Písek - Výrobce komponentů pro automobilový průmysl Aisin Europe Manufacturing Czech začne na jaře 2014 stavět v Písku nový závod. Jeho část pronajme dceřiné společnosti Advics.

Podoba omezení emisí u nových aut má být v EU schválena v lednu

car exhaust
Brusel - Evropský parlament bude v lednu hlasovat o kompromisu, který tento týden v otázce emisí oxidu uhličitého u nových aut dojednal s litevským předsednictvím unie.

Automobilka Škoda Auto se snaží snižovat počet zaměstnanců

skoda-octavia
Mladá Boleslav - Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto se přes svůj růst snaží snížit počet zaměstnanců.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...