1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Beton Brož z Otnic loni zvýšil tržby o 12 pct na 422 mil. Kč

betonova dlazba
Otnice - Výrobce stavebnin Beton Brož z Otnic na Brněnsku loni zvýšil tržby za prodej vlastních výrobků a služeb o 12 procent na 422,3 milionu korun. Vyplývá to z výroční zprávy společnosti založené ve Sbírce listin.

V Praze bude na přelomu roku na prodej 10.000 nových bytů

Panelak3
Praha - V Praze bude na přelomu roku k dispozici 10.000 nových bytů ve 106 developerských bytových projektech. Vyplývá to ze závěrů územní analýzy, kterou zpracoval Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy (IPR).

Bulharsko a Rumunsko vyjednávají o novém mostu přes Dunaj

bridge
Bukurešť/Sofia - Bulharsko a Rumunsko začaly vyjednávat o stavbě nového mostu přes Dunaj, který by obě země spojil.

Před 50 lety se v ČR začal vyrábět pěnový polystyren

Polystyren
Český Brod - Spotřeba expandovaného pěnového polystyrenu (EPS) se v Česku od roku 2008 pohybuje mezi 50.000 až 60.000 tunami ročně.

Středočeský kraj chystá zateplení budov za čtvrt miliardy korun

Polystyren
Praha - Středočeský kraj nechá za čtvrt miliardy korun zateplit deset škol a zařízení sociální péče. Ušetří tak na nákladech za energie. Na projekty chce získat státní dotaci, sdělila ČTK mluvčí kraje Nicole Mertinová.

Metrostav přeruší výstavbu tunelu Blanka, otevření se asi oddálí

metrostav logo
Praha - Metrostav přeruší 7. prosince výstavbu tunelu Blanka. Důvodem je, že magistrát stavební firmě dluží už více než 2,1 miliardy korun.

Beton Bohemia plánuje postavit betonárku v Kaplici

betonaren
Kaplice - Společnost ČR Beton Bohemia, která je součástí nadnárodní skupiny Kirchdorfer Gruppe, plánuje postavit novou betonárku v Kaplici na Českokrumlovsku. Měla by stát v průmyslové zóně u silnice E55.

Firma Schiedel v Nehvizdech rozšíří výrobu komínových systémů

Schiedel Logo
Nehvizdy - Firma Schiedel, která v Nehvizdech u Prahy vyrábí komínové systémy, přesune příští rok v březnu do tohoto závodu část výroby ze Slovinska a zároveň začne s výrobou nových produktů.

OHL ŽS se bude posílet na miliardové zakázce ve Slovinsku

ohl-zs logo
Brno - Brněnská stavební společnost OHL ŽS rozšiřuje svoje aktivity v zemích bývalé Jugoslávie. Ve Slovinsku se bude jako lídr sdružení podílet na dvou zakázkách v celkové hodnotě 37 milionů eur včetně DPH (asi jedna miliarda korun).

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...