1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Obsazenost parků je vysoká, na volné prostory jsou firmy ochotné si počkat

Indrustrial hall in progres
Praha - Na kvalitní skladové nebo výrobní prostory se vyplatí počkat. Dnes to ani jinak nejde, poptávka firem je vysoká a obsazenost P3 parků dosáhla v září téměř 100 %.

WATTWAY – nový život pro silnice

colas logo
Jedná se o jedinečný projekt společnosti COLAS. V principu jde o „solární silnici“, kde se energie slunce využívá postupně jako v běžných fotovoltaických panelech.

V Plzni skončila rozsáhlá oprava hlavního nádraží

Railway 1
Po více než dvou letech skončila oprava hlavního nádraží v Plzni. Na stavbě spolupracovaly společnosti OHL ŽS a Metrostav. Plzeňské hlavní nádraží prochází dlouhodobou rekonstrukcí, rozdělenou do několika fází.

Stavba D11 byla zahájena v loňském roce, Eurovia chce na stavbu více peněz

road construction 3
Sdružení firem pod vedením společnosti Eurovia požaduje po ŘSD za stavbu D11 v úseku Hradec Králové – Smiřice více peněz než vysoutěžilo.

P3 ve svém hornopočernickém parku staví výrobní halu japonské společnosti Advanex

vyrobna hala
Praha – Japonský výrobce strojírenských součástek Advanex rozšíří svou výrobu do České republiky. Zázemí mu poskytne jeden z největších logistických parků u nás, P3 Prague Horní Počernice.

Ředitelství silnic a dálnic zahajuje výstavbu dálnice D35 v úseku Časy - Ostrov

road construction 2
Ředitelství silnic a dálnic zahajilo 4. prosince výstavbu dálnice D35 v úseku Časy – Ostrov. Dálnice D35 je plánována v trase Jičín – Hradec Králové – Olomouc – Lipník nad Bečvou

Vodní nádrž Šance po rekonstrukci udrží až desetitisíciletou vodu

ohl zs logo
Po třech letech skončila rozsáhlá rekonstrukce vodní nádrže Šance v Moravskoslezském kraji. Od vybudování přehrady v roce 1969 šlo o první takto velkou a rozsáhlou rekonstrukci za zhruba 440 milionů korun.

Slavnostní předání stavby rekonstrukce okružní křižovatky Brněnská v Hradci Králové

road construction
21. 11. 2018 byla investorovi slavnostně předána Stavba „I/31 a I/35 Rekonstrukce okružní křižovatky Brněnská HK“, jež je velmi zatíženým dopravním uzlem na hradeckém silničním okruhu. 

Most gen. Pattona v Plzni se otevírá dopravě

colas logo
Ve středu 7. listopadu 2018 byl zahájen provoz na plzeňském mostu generála Pattona, který je součástí hlavní tepny v centru města.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...