1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Nový most a opravená silnice zvýší komfort jízdy a bezpečnost řidičů

Skanska logo
Silnice Benátky nad Jizerou – Předměřice s mostem přes dálnici D10 bude přehlednější a bezpečnější. Rekonstrukci 2,5 km dlouhého úseku a stavbu nového mostu zvládla Skanska během sedmi měsíců, provoz na dálnici byl přitom uzavřen na jedinou noc.

Začala oprava Barrandovského mostu v Praze

EUROVIA logo
V úterý 29. září začala první etapa rozsáhlé rekonstrukce Barrandovského mostu, jedné z nejdůležitějších tepen pražské dopravy. Řidičů se v této fázi práce příliš nedotknou, s výraznějšími dopravními omezeními na mostě je však potřeba počítat v další etapě rekonstrukce, a to od roku 2022.

Stavební společnost HSF System navýšila obrat na téměř 2 miliardy korun

HSF system logo
Stavební společnost HSF System, se sídlem v Ostravě a její dceřiná společnost HSF System SK, dosáhla v roce 2019 konsolidovaného obratu 1,904 mld. Kč. Výsledek hospodaření za rok 2019 byl 90,57 mil. Kč. Společnosti HSF System vzrostl meziročně o desítky procent jak obrat, tak čistý zisk.

První česká železniční „dálnice“ roste mezi Vinohradskými tunely a Hostivaří

metrostav logo
Praha - Správa železnic ve spolupráci se stavebními společnostmi Metrostav, Swietelsky Rail CZ a SMP CZ představila médiím aktuální podobu tzv. hostivařského koridoru.

Rekonstrukce železničního mostu v Jonave v Litvě začala

EUROVIA logo
Slavnostním poklepem kolejnice dne 26. srpna začala další železniční zakázka na IXB koridoru v Litvě.

Tunel Mezno na úseku trati Sudoměřice – Votice je proražen

ohl zs logo
V pátek 14. srpna přesně v 9:50 hod. byl slavnostně proražen tunel Mezno na modernizovaném úseku železniční trati Sudoměřice – Votice. Jedná se o druhý tunel na trati a jeho ražba začala v loňském roce v září.

HSF System dokončila projekty na Slovensku za půl miliardy korun

Indrustrial hall in progres
Společnost HSF System SK, která je dceřinou společností HSF System, realizovala jako generální dodavatel výstavbu obchodního domu ASKO – NÁBYTEK v obchodním centru Hobby Park Prešov na Slovensku. Je to pro ni v pořadí již třetí projekt v této obchodní zóně.

Na investice, opravy a řízení provozu půjde letos téměř 47 miliard korun

rails
Správa železnic disponuje v letošním roce částkou 46,9 miliardy korun, která bude směřovat zejména na rekonstrukce, opravy a údržbu tratí.

Metrostav postavil v rekordním čase klíčový most na novém úseku D6 u Řevničova

metrostav logo
Sdružení pod vedením stavební společnosti Metrostav vstupuje do závěrečné etapy výstavby obchvatu kolem Řevničova, který tvoří jeden z nových úseků dálnice D6 mezi Prahou a Karlovými Vary.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

Nenechte si ujít...