1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

V Ostravě vyrostlo nové vývojové centrum zaměřené na robotiku

HSF system logo
Ostrava – Společnost Ingeteam začala v Ostravě využívat novou provozní budovu s výzkumným a vývojovým centrem zaměřeným na automatizaci a robotiku. Generálním dodavatelem stavby byla společnost HSF System.

Na Černém Mostě vyrostla hrubá stavba největšího samostatného parkoviště v Praze

metrostav logo
Stavbaři v těchto dnech dokončili nosné konstrukce, odstraňují věžové jeřáby a zahájili montáž fasády. Právě opláštění budovy by se mělo stát její chloubou, počítá se totiž s výsadbou souvislého pásu popínavé zeleně.

Rekonstruujeme silniční trasu ze Vsetína do Rožnova přes Valašskou Bystřici

colas logo
3. května byla mezi Velkou Lhotou a Valašskou Bystřicí zahájena její rozsáhlá rekonstrukce za více než 180 milionů korun.

Slavnostním poklepem kolejnice začala 30. dubna stavba v úseku Ústí nad Orlicí – Brandýs nad Orlicí, která se nachází na prvním tranzitním železničním koridoru

EUROVIA logo
Jedná se o trať dvojkolejnou elektrizovanou stejnosměrnou trakční soustavou. Celková délka stavby je 9,972 km dvojkolejné trati.

Dostavba výrobní haly a administrativní části společnosti ESON CZ ke stávající výrobní hale v obci Lety u Černošic

HEBERGER Logo
Na začátku května naše společnost zahájila dostavba výrobní haly s administrativní částí pro společnost ESON CZ, která se zabývá výrobou a obchodní činností v oboru výsekových nástrojů pro aplikaci v polygrafickém a obalovém průmyslu.

CEMEX zavádí novou řadu betonů –⁠ Vertua®, která je šetrná k životnímu prostředí

cemex logo
CEMEX dlouhodobě klade důraz na téma životního prostředí a soustředí se na snižování své uhlíkové stopy.

Průmyslová zóna v Ostravě přivítala Zásilkovnu

HSF system logo
Ostrava – Průmyslová zóna Industrial area NP v Ostravě se rozrostla o přepravní společnost Zásilkovna. Její nové ostravské depo se rozkládá na ploše 4 100 m2. Generálním dodavatelem stavby byla společnost HSF System.

Polygrafický hala GZ MEDIA a.s., Loděnice u Berouna

HEBERGER Logo
V březnu 2019 započaly přípravné práce pro výstavbu nové polygrafické haly v areálu společnosti GZ Media a.s. v Loděnici u Berouna, která bude zahájena v dubnu 2020. Důvodem ke stavbě nové haly je vytvoření moderního výrobního prostoru pro polygrafické stroje.

Rozsáhlá budova pro Flintstore byla dokončena už za 8 měsíců

steel construction
Jedná se o rozsáhlou skladovací halu o celkové ploše 13,5 tisíce metrů čtverečních, v níž je možné uskladnit 15 862 palet s potravinářským zbožím. I přes řadu úskalí, především opatřením proti pandemii koronaviru, která projekt ovlivnila v jeho počátku i na samotném konci, byla stavba dokončena v termínu stanoveném smlouvou.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...