1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

ABB dodá Volkswagenu 800 průmyslových robotů, které budou využity na výrobu nových elektromobilů

abb logo1
ABB podpoří společnost Volkswagen Commercial Vehicles při přechodu k e-mobilitě dodávkou 800 vysoce výkonných průmyslových robotů

Nový velkostroj je v provozu, do ovzduší uniká méně prachu

steel factory3
U zpracování surovin se v huti méně práší. Třinecké železárny dokončily jednu ze dvou investicí do dalšího snížení emisí tuhých znečišťujících látek do ovzduší. Od konce října je v provozu zařízení pro dopravu a zpětné zakládání vsázky pro výrobu ocelárenského aglomerátu.

PBS Brno se podílí na ekologizaci provozu komořanské teplárny přestavbou kotle na spalování biomasy

PBS Velka bites engine
První brněnská strojírna, a.s. (PBS Brno), tradiční česká strojírenská společnost specializující se na efektivní výrobu tepla a elektrické energie se sníženým dopadem na životní prostředí, uzavřela počátkem října kontrakt se společností United Energy, a.s.

Skupina ŠKODA TRANSPORTATION podepsalan kontrakt na dodávku až šedesáti moderních elektrických jednotek

Skoda Plzen
Konsorcium Škody Transportation a Škody Vagonka podepsalo rámcovou smlouvu na dodávku elektrických jednotek s Českými drahami. Jedná se o dodávku až šedesáti elektrických jednopodlažních jednotek RegioPanter.

20 let ARMATURY Group - co je největší devízou firmy

armatury group logo
V letošním roce si připomínáme 20 let fungování společnosti ARMATURY Group. Od začátků fungování akciové společnosti v roce 2000 se z malé regionální firmy stal lídr na trhu průmyslových armatur.

TOKOZ se chce stát významným hráčem na poli zabezpečení kontejnerové dopravy, posiluje export specializovaných zámků

tokoz lock
Žďár nad Sázavou - Žďárský TOKOZ, tradiční výrobce zámků a kování, který letos slaví 100 let na českém trhu, uvádí nové visací zámky GAMA s prodlouženým obloukem určené pro kontejnerovou přepravu a logistické firmy.

Skupina LIBERTY Steel restartuje výrobu v podniku Adhunik Steel v Indii

liberty logo
LIBERTY Steel Group, součást skupiny GFG Alliance, tento týden zahájila první fázi výroby v Adhunik Metaliks a Zion Steel, které získala společnost letos v únoru.

Koronavirus komplikuje výrobu i export, ale EffiShuntery z CZ LOKO stále míří k zákazníkům

cz loko lokomotiva
Koronavirová pandemie sice přivřela některé hranice a pohyb zboží i osob značně zkomplikovala, ale i přesto společnost CZ LOKO dokáže své lokomotivy k zákazníkům dopravit. „Aktuálně jde o pět lokomotiv. Dva EffiShuntery 1600 do Finska a na Ukrajinu a tři EffiShuntery 1000 do Itálie,“ uvedl Jan Kutálek, obchodní ředitel CZ LOKO.

ABB díky akvizici společnosti Codian rozšiřuje své portfolio vysokorychlostních průmyslových robotů

abb logo1
ABB v rámci akvizice Codian Robotics B.V. získala předního dodavatele delta robotů, primárně určených pro vysoce přesné aplikace typu pick-and-place.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...