1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Výročí skupiny Schaeffler – 75 let v pohybu

Schaeffler logo
Je to jeden z nejúspěšnějších příběhů „Made in Germany“: Koncern Schaeffler, který je dodavatelem automobilek a dalších průmyslových odvětví s celosvětovou působností, dnes slaví 75 let své existence.

Nové řešení Alfa Laval CM Connect využívá digitalizaci k optimalizaci hygienických provozů

alfa laval logo
Nové řešení Alfa Laval CM Connect představuje další krok na cestě k digitalizaci, jejímž cílem je podpořit inovace a růst zákazníků v odvětvích s těmi nejvyššími nároky na hygienu. CM Connect je monitor vibrací a cloudová brána na bázi předplatného.

Zemědělské cisterny z Milevska

zvvz logo
V devadesátých letech přišla změna a ocelové návěsy byly přepracovány na hliníkové provedení. Po krátké pauze v období 2009 až 2011 se ZVVZ vrátilo k výrobě hliníkových návěsů na sypké hmoty a zároveň rozšířilo své pole působnosti do zemědělství.

Brněnské ABB významně rozšiřuje výrobu rozváděčů

ABB Building
Brněnský závod se rozšířením výroby stává jediným závodem ABB, který na trh dodává oba hlavní druhy rozváděčů vysokého napětí, tedy vzduchem izolované a plynem izolované.

Projekční a realizační fáze projektu pro MMK začala

zdas
V srpnu obdržel ŽĎAS zálohu na realizaci projektu výstavby 100 MW energetického zdroje pro Magnitogorský metalurgický kombinát (MMK) v celkové hodnotě 172 mil. EUR.

OSTROJ navýšil za tři čtvrtletí tržby o 7 % na téměř 852 mil. Kč

OSTROJ opava21
Opava – Opavský OSTROJ, tradiční česká strojírenská společnost, potvrdila letošní oživení produkce. Tržby firmy za tři kvartály letošního roku dosáhly 851,8 mil. Kč. Jde o meziroční nárůst tržeb o 54,9 mil. Kč a nárůst zisku o 27,3 mil. Kč. Výsledky táhla zejména lepší zakázková naplněnost divizí Strojírna, Hydraulika a Kovárna a kalírna.

CZ LOKO vyvíjí lokomotivu na vodíkový pohon

czloko 20
Český výrobce lokomotiv CZ LOKO zahájil vývoj lokomotivy na vodíkový pohon pracovně označený jako HydrogenShunter 1000. Zatím je projekt ve fází studie proveditelnosti, až ta ukáže, zda se bude stavět prototyp.

Skupina Škoda Transportation uspěla u zakázky za miliardu korun na servis elektrických jednotek pro České dráhy

Skoda Plzen
Skupina Škoda Transportation bude ve svém závodě v Šumperku zajišťovat periodické obnovy elektrických jednotek pro České dráhy. Jedná se o jednotky RegioPanter a InterPanter. Doba trvání zakázky je pět let a je ve výši bezmála jedné miliardy korun.

PBS představuje modernizovaný motor PBS TJ80M s vylepšeným tahem a nízkou hmotností

PBS logo
PBS přichází s novou modifikovanou pohonnou jednotkou, proudovým motorem PBS TJ80M.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...