1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

DevCom představuje SW a HW novinky na veletrhu AUTOMECHANIKA 2018 ve Frankfurtu

Automotive kmh
Praha - Česká firma DevCom s. r. o. se sídlem v Praze představuje novinky vývoje SW a HW v oblasti automobilové diagnostiky a GPS/GSM security,

Nákladní vozy TATRA PHOENIX Euro 6 se uplatňují i v extrémních podmínkách kamenolomů


tatra logo
Vlajkovou lodí kopřivnické společnosti TATRA TRUCKS pro oblast stavebnictví je úspěšná modelová řada automobilů TATRA PHOENIX Euro 6.

Na výstavě Pyrocar 2018 byly premiérově představeny zcela nové hasičské speciály značky TATRA

tatra logo
V polovině srpna se na letišti v Přibyslavi konala výstava hasičské techniky Pyrocar 2018. Na ní se ve světové premiéře představila dvě nová vozidla společnosti TATRA TRUCKS, která jsou určena pro hasiče a záchranářské jednotky.

Hyundai opakovaně získává prestižní ocenění Red Dot

hyundai i30n
Společnost Hyundai Motor Company oznámila, že po řadě minulých ocenění v prestižní designérské soutěži Red Dot Award obdržela za rok 2018 dalších pět ocenění za svůj kreativní a inovativní design v oblasti „komunikační design“.

ŠKODA pokračovala v růstovém kurzu i v červenci

skoda yeti
Mladá Boleslav – ŠKODA úspěšně vykročila do druhé poloviny roku a dodala zákazníkům na celém světě 99 700 vozů. Česká automobilka tak překonala prodejní výsledek téhož měsíce minulého roku o 14,6 % (červenec 2017: 87 000 vozů).

Prezidentem společnosti Hyundai Motor Europe HQ byl jmenován Dong Woo Choi

Hyundai Logo
Hyundai Motor jmenoval Donga Wooa Choie, bývalého senior viceprezidenta divize evropských provozních činností v Soulu, prezidentem a generálním ředitelem společnosti Hyundai Motor Europe HQ.

ŠKODA AUTO dosáhla v 1. pololetí roku 2018 provozního výsledku ve výši 821 milionů eur

Skoda CitiGo
Mladá Boleslav – ŠKODA AUTO i v prvním pololetí 2018 dále udržovala růstový kurs. Automobilka zvýšila tržby o 5,1 % na 9,161 miliardy eur a poprvé tak za prvních šest měsíců roku překonala hodnotu devíti miliard eur.

Hyundai je podle J.D. Power nejspolehlivější značkou v automobilovém průmyslu

Hyundai Logo
Nezávislá organizace J.D. Power zveřejnila studii spolehlivosti automobilů na území Velké Británie. Výzkum označil Hyundai jako nejspolehlivější značku na trhu.

Hyundai a Autotalks budou spolupracovat na zvýšení bezpečnosti na silnicích

hyunday i 10
Hyundai Motor a Autotalks budou spolupracovat na vývoji nové generace čipové sady V2X pro síťově propojené automobily. Technologie V2X zvyšuje bezpečnost silničního provozu, optimalizuje mobilitu a má zásadní význam pro autonomní jízdu.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...