1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Projekty energetických úspor od ČEZ ESCO vloni ušetřily nemocnicím a školám v Moravskoslezském kraji přes 40 milionů

ceske koruny
Snížení nákladů na spotřebu elektřiny, tepla, plynu a vody o 42 mil. korun – to je loňský přínos všech energeticky úsporných projektů se zárukou (EPC), které v Moravskoslezském kraji poskytuje společnost ENESA z ČEZ ESCO.

Hospodářský výsledek Čepra dosáhl vloni 1,554 miliardy Kč

cepro
Praha - Společnost ČEPRO dosáhla v roce 2019 rekordního zisku před zdaněním ve výši 1,554 mld. Kč. Po zdanění zisk činí 1,256 mld. Kč.

innogy v České republice testuje BioCNG

Innogy rwe
Řidiči automobilů na stlačený zemní plyn (CNG) mají poprvé v České republice možnost vyzkoušet jízdu na BioCNG.

Veolia Energie je připravena plynule dodávat teplo, teplou vodu a elektřinu za všech okolností

veolia logo
Výroba a dodávky tepla, teplé vody, chladu a elektřiny domácnostem, firmám, nemocnicím a dalším odběratelům nejsou ohroženy koronavirovou pandemií.

V Teplárnách Brno se spolehlivě postarají o teplo i v době koronavirové krize

teplaren3
Také Teplárny Brno, jako subjekt kritické infrastruktury, přijímají vzhledem k šíření koronavirové infekce řadu důležitých opatření pro bezpečný chod společnosti a zajištění plynulého zásobování teplem a teplou vodou.

Metan, etan, propan a butan: Jaké jsou možnosti vytápění plynem?

gas fire2
Hlavní výhodou plynového vytápění je relativně nízká cena a také jednoduchá obsluha a regulace kotle.

Společnost Solvay Sodi snížila spotřebu elektřiny o více než 20 % a redukovala emise díky pokročilé technologii vysokonapěťových měničů

electicity pylon 2
Předmětný provoz na výrobu elektrické energie v rámci chemického průmyslu rovněž získal důslednější kontrolu nad procesem, snížil nároky na údržbu a rozšířil schopnosti využití procesních dat

Veolia dokončila další část ekologizace Elektrárny Třebovice v Ostravě

veolia logo
Společnost Veolia Energie ČR dokončila další etapu ekologizace ostravské Elektrárny Třebovice, která patří mezi největší energetické zdroje na Moravě a ve Slezsku.

UPS 5P s lithium-iontovými bateriemi společnosti Eaton posiluje kontinuitu obchodní činnosti prostředí s distribuovanými systémy a oblast edge computingu

EATON logo nahledTZ
Montbonnot, Francie - Společnost Eaton zabývající se řízením energie oznámila, že na trh regionu EMEA uvádí svůj stojanový zdroj nepřerušovaného napájení (UPS) 5P, který je vybaven lithium-iontovými bateriemi.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...