1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Společnosti ČEPS a SEPS podepsaly dohodu o účasti v platformě IPDE na výměnu dat

electricity pylons1
Společnosti ČEPS a SEPS, provozovatelé přenosových soustav v České republice a na Slovensku, podepsaly dohodu o účasti v platformě International Phasor Data Exchange (IPDE).

Unipetrolu ve druhém čtvrtletí 2019 vzrostly tržby na 34,1 mld. Kč

unipetrol logo
Praha – Rafinérská a petrochemická skupina Unipetrol zveřejnila hospodářské výsledky za druhé čtvrtletí roku 2019. Unipetrol meziročně zvýšil své tržby o deset procent na 34,1 miliard Kč.

ABB opouští solární byznys

ABB Building
Společnosti ABB a italská firma FIMER dnes oznámily podepsání dohody o prodeji byznysu se solárními invertory.

Letní příprava na zimu ve východních Čechách

teplaren 4
Hradec Králové – Pravidelnou preventivní údržbu a případné následné opravy plánuje společnost ČEZ Teplárenská i v regionu východních Čech.

ABB a Porsche chystají nabíjecí stanice pro Japonsko

abb logo1
Dohoda ABB a společnosti Porsche Japan stojí na počátku rozvoje nabíjecí infrastruktury pro elektromobily včetně novinky Taycan - prvního plně elektrického vozu - který vstoupí na japonský trh v roce 2020.

Skupina ČEZ schválila prodej svých bulharských aktiv společnosti Eurohold za 335 mil. EUR

CEZ logo
Skupina ČEZ dnes podepsala smlouvu o prodeji svých bulharských aktiv se společností Eurohold AD, která je největší bulharskou veřejně obchodovanou společností a významným hráčem na trzích střední a jihovýchodní Evropy.

Veolia Energie představila své projekty na konferenci o využití komunálních odpadů

veolia logo
V Olomouci se na konci května setkali odborníci a významné subjekty v odpadovém hospodářství z České, Polské a Slovenské republiky.

ČEZ ESCO zajistí modernizaci kompresorovny pro Energetiku Třinec

CEZ logo
Ostravská dcera ČEZ ESCO, společnost ČEZ Energetické služby, zahájila modernizaci hlavní kompresorovny Energetiky Třinec, ve které se vyrábí stlačený vzduch pro Třinecké železárny.

I elektrárna může byt ekologická. Dětmarovice do modernizace investovaly 120 milionů, uhlíkovou stopu sníží o víc než 1000 tun

Elektrarna Detmarovice
Elektrárna Dětmarovice, jediná elektrárna a teplárna Skupiny ČEZ spalující černé uhlí, dokončila investici za bezmála 120 milionů korun do zateplení a rekonstrukce osvětlení.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...