1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Evektor dodal zadní část trupu na montážní linku letounu L-39NG

evektor logo
Společnost Evektor-Aerotechnik dodala zadní část trupu s kýlem nového cvičného bojového letounu L-39NG na montážní linku v Aero Vodochody Aerospace.

Servisní smlouva na opravy tanků

VOP cz logo
Šenov u Nového Jičína - V závěru loňského roku podepsali zástupci státního podniku VOP CZ a Ministerstva obrany České republiky rámcovou dohodu na opravy a udržování provozuschopnosti tanků T-72M4 CZ.

Sériová výroba L 410 NG byla zahájena

aircraft industries let logo
Sériová výroba inovovaného letounu L 410 NG (New Generation) byla zahájena na základě vydání typového certifikátu Evropskou agenturou pro bezpečnost letectví (EASA) společnosti Aircraft Industries, a.s.

Evektor jmenoval Gerda Berchtolda novým generálním ředitelem

evektor logo
S potěšením oznamujeme jmenování Dr. Gerda Berchtolda novým generálním ředitelem skupiny Evektor.

Spolupráce s firmou NIMR

VOP cz logo
NIMR Automobil chce ze Spojených arabských emirátů proniknout do Evropy. V příštích měsících se má dohodnout na spolupráci s českým státním podnikem VOP CZ.

Letouny L-159 zahájily provoz ve Spojených státech

aero vodochody logo
Americký partner Aera Vodochody, společnost Draken International sídlící v Lakelandu na Floridě, zahájila letový provoz své flotily letounů typu L-159E ALCA.

Evektor SportStar je využíván jako pozorovací letoun ve vědeckém projektu

evektor logo
Vynikající letové vlastnosti, nízké provozní náklady, vysoká nosnost a téměř 360° výhled z kabiny dělají ze SportStaru ideální letoun pro pozorovací mise.

Do čela Aera přichází Giuseppe Giordo z italské skupiny Finmeccanica

aero vodochody logo
Vedení Aera po sedmi letech opouští Ladislav Šimek. „Bylo mi ctí pracovat v Aeru v týmu profesionálů a doufám, že jsem přispěl k budoucímu rozvoji firmy a projektu L-39NG,“ říká Šimek.

Aero se bude podílet na výrobě Airbusů A350

aero vodochody logo
AERO Vodochody AEROSPACE podepsalos německou společností MT Aerospace smlouvu o dodávkách tří balíčků dílů na letouny Airbus A400M a A350.

PŘEDPLAŤTE SI

220x660 sk 2022

 

Nenechte si ujít...