1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

TATRA TRUCKS dodá další podvozky vojenských cisteren pro AČR

tatra logo
Na brněnském veletrhu IDET ve čtvrtek 7. října podepsali zástupci společnosti TATRA TRUCKS a státního podniku VOP CZ smlouvu na dodávku 18 vozidel TATRA FORCE pro nové pojízdné palivové cisterny pro potřeby Armády České republiky.

ŠKODA AUTO sází u svých vozů na ekologické materiály

Skoda logo
Oddělení Technického vývoje společnosti ŠKODA AUTO společně s Technickou univerzitou v Liberci vyvinula udržitelný, ekologický materiál a přihlásila jej o patent. Jako výchozí materiál pro inovativní surovinu slouží nadrobno rozkrájená cukrová řepa.

ŠKODA AUTO vyrobila již 100 000 vozů iV

Skoda logo
Dnes (30.08.2021) sjel z výrobní linky automobilky ŠKODA AUTO již 100 000. vůz s označením iV: plně elektrický model ENYAQ iV. Označení iV používá český výrobce pro vozidla vybavená částečným nebo plně elektrickým pohonem.

Schaeffler po silnom 1. polroku zvyšuje prognózu pre rok 2021

schaeffler logo
Koncern Schaeffler, který je dodavatelem automobilek a dalších průmyslových odvětví s celosvětovou působností, dnes zveřejnil průběžnou zprávu o výsledcích hospodaření za první pololetí roku 2021.

Společnost Hyundai Motor Manufacturing Czech slaví 15 let od založení

Hyundai Logo
Před 15 lety se začala psát historie nošovické automobilky Hyundai, která je největší zahraniční investicí v České republice. Společnost Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) se sídlem v průmyslové zóně v Nošovicích byla založena 7. 7. 2006.

Byla zahájena sériová výroba nového modelu ŠKODA FABIA

Skoda logo2
12.07.2021 opustila výrobní linku hlavního závodu společnosti ŠKODA AUTO v Mladé Boleslavi první ŠKODA FABIA čtvrté generace. Výrobní linky byly pro výrobu čtvrté generace tohoto oblíbeného malého automobilu rozsáhle upraveny, nezbytné investice dosáhly celkově 110 milionů euro.

Kopřivnická TATRA TRUCKS se vrací na Slovensko, bude tam vyrábět podvozky, kabiny i nadstavby nákladních vozidel

tatra logo
Tradiční česká automobilka TATRA TRUCKS spojená s holdingem Czechoslovak Group (CSG) se vrací na Slovensko.

Toyota Motor Europe bude v České republice vyrábět nový model v segmentu A

toyota logo2
Toyota Motor Europe dnes potvrdila, že bude pokračovat ve výrobě nového modelu segmentu A ve svém závodě Toyota Motor Manufacturing Czech Republic (TMMCZ) v Kolíně.

Nošovický Hyundai je znovu držitelem Národní ceny kvality v programu Excelence

Hyundai Logo
Nošovice – Společnost Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) se opětovně stala vítězem Národní ceny kvality České republiky v nejprestižnějším programu Excelence v kategorii Byznys. V silné konkurenci zvítězila nošovická automobilka od roku 2011 už počtvrté v řadě.

PŘEDPLAŤTE SI

220x660 sk 2022

 

Nenechte si ujít...