1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Náplast za Amazon. U Plzně vznikne 600 pracovních míst.

panattoni building
Práci až šesti stovkám lidí postupně nabídne u Stříbra na Plzeňsku německá společnost Ideal Automotive. Ta se po čtyřech letech od své původní investice v průmyslové zóně Panattoni Park Stříbro rozhodla dál expandovat.

Developer Kuchař & Thein postaví v Modřanech 157 bytů

panelak 1
Praha - Developer Kuchař & Thein postaví v pražských Modřanech bytový dům se 157 byty. Stavbu, která potrvá dva roky, chce společnost zahájit v posledním čtvrtletí letošního roku.

Stavba obchvatu Lišova by mohla začít v roce 2018

geodezia meranie
Lišov - Stavba obchvatu Lišova na Českobudějovicku by mohla začít v roce 2018. Komunikace, která má měřit více než devět kilometrů, by výrazně měla ulevit dopravě ve městě.

Na D1 u Jihlavy začalo omezení kvůli opravám, u Hořic práce stojí

road construction
Jihlava - Na dálnici D1 u Jihlavy byla kvůli rekonstrukci stažena doprava směrem na Prahu do jednoho pruhu, v místě byla celý den desetikilometrová kolona.

Skanska zmodernizuje železniční uzel v Plzni za 1,7 mld. Kč

Railway 1
Plzeň - Stavební společnost Skanska zmodernizuje za dva roky železniční uzel v Plzni ve směru na Prahu. Jde o kontrakt téměř za 1,7 miliardy korun bez DPH, stavět se má začít v dubnu.

Stavební výroba na Vysočině loni klesla o 1,7 procenta

decline 1
Jihlava - Větším stavebním firmám na Vysočině klesla v minulém roce základní výroba o 1,7 procenta na 6,47 miliardy korun. Útlum ve stavebnictví trval druhým rokem.

Skanska musí Bublavě vrátit 57 milionů za akvapark, rozhodl soud

Skanska logo
Sokolov - Obec Bublava nemusí firmě Skanska platit 19 milionů korun za část nikdy nedokončeného akvaparku.

Zateplený je jen každý desátý dům, polovina z toho navíc špatně

Polystyren
Praha - Zateplených rodinných domů v ČR je necelých 200 tisíc, tedy zhruba 11 procent. Polovina z toho je navíc zateplena špatně. Nejčastější chybou je nedostatečná tloušťka izolace.

Stavebnictví v lednu podruhé v řadě vzrostlo, a to o pět procent

Building in progress
Praha - Tuzemská stavební výroba v lednu podruhé v řadě vzrostla, meziroční růst činil pět procent po prosincovém revidovaném růstu o 3,6 procenta.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...