1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Volkswagen se i přes krizi drží plánů expanze výroby v Rusku

volkswagen logo2
Hannover - Největší evropská automobilka Volkswagen se hodlá dál držet ambiciózních plánů rozšiřování výroby v Rusku.

Provozní zisk automobilky Bentley loni stoupl o dvě třetiny

Bentley-Logo
Londýn - Britský výrobce luxusních automobilů Bentley Motors v loňském roce zvýšil provozní zisk o dvě třetiny na rekordních 140 milionů liber (4,6 miliardy korun).

Porsche u všech vozů 911 GT3 vymění kvůli požárům motor

Porsche logo 1
Praha - Německý výrobce sportovních vozů Porsche vymění u všech vozů 911 GT3 modelového roku 2014 motor. Důvodem je nedávné vznícení dvou vozů. Uvedlo to české zastoupení automobilky.

Automobilce BMW loni stoupl zisk na rekordních 5,3 miliardy eur

BMW Logo1
Frankfurt - Největšímu světovému výrobci luxusních automobilů BMW loni vzrostl čistý zisk o 4,5 procenta na rekordních 5,34 miliardy eur (146,4 miliardy Kč).

Výrobce světlometů Varroc investuje na severu Moravy 1,3 mld. Kč

Car light
Praha - Novojičínský výrobce světlometů Varroc Lighting Systems plánuje do roku 2016 ve svých tuzemských závodech investovat 1,28 miliardy Kč. Na Karvinsku a Novojičínsku tak vznikne 50 nových pracovních míst.

Volkswagen investuje 22 miliard Kč do výstavby továrny v Polsku

volkswagen logo1
Varšava - Německá automobilka Volkswagen investuje téměř 3,4 miliardy zlotých (22 miliard Kč) do výstavby továrny na výrobu dodávkových vozů v Polsku. Oznámila to polská agentura pro zahraniční investice PAIiIZ.

Výbor švédské Scanie se postavil proti nabídce Volkswagenu

scania trucks
Stockholm - Výbor nezávislých členů správní rady švédského výrobce nákladních vozů Scania dnes doporučil akcionářům, aby odmítli nabídku německé automobilky Volkswagen na převzetí zbývajících akcií podniku.

Iveco CR loni zvýšilo zisk o desetinu na miliardu korun

iveco logo
Praha - Tuzemský výrobce autobusů Iveco Czech Republic z Vysokého Mýta loni zvýšil tržby o 20 procent na 13,35 miliardy korun a zisk o 9,5 procenta na 1,04 miliardy Kč. Na tiskové konferenci to uvedl generální ředitel firmy Pavel Pachovský.

Automobilky Renault a Nissan chtějí zintenzivnit spolupráci

renault nissan logo
Paříž - Francouzský výrobce automobilů Renault a jeho japonský partner Nissan Motor představili nové kroky, které mají zlepšit vzájemnou spolupráci, a to včetně vytvoření řídícího týmu, jež bude mít na starosti jejich alianci.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...