1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Japonská Toyota po sporech o mzdy přerušila výrobu v Indii

toyota logo on car
Tokio - Největší světový prodejce aut, japonská Toyota Motor Corporation, přerušila výrobu vozů v Indii. Důvodem jsou spory o mzdy ve dvou montážních závodech na jihozápadě země.

Mohelnická Hella v roce 2012/2013 utržila rekordních 7,4 mld Kč

Car light
Mohelnice - Mohelnické společnosti Hella Autotechnik Nova v účetním roce 2012/2013 vzrostly tržby meziročně o 11 procent z 6,682 miliardy korun v roce předchozím na rekordních 7,4 miliardy korun.

Tatra vyrobila za první dva měsíce 97 vozů, o osm víc než loni

tatra logo
Kopřivnice - Automobilka Tatra vyrobila za první dva měsíce letošního roku v Kopřivnici na Novojičínsku 97 vozidel, loni za stejnou dobu jich bylo o osm méně. Pro zahraniční zákazníky bylo určeno 83 z vyrobených vozů.

Hyundai zahájí letos v Číně výrobu nákladních vozů

Hyundai Logo
Šanghaj - Jihokorejská automobilka Hyundai Motor zahájí letos výrobu těžkých nákladních vozů v Číně.

BMW chce letos dostat odbyt nad dva miliony vozů

BMW Logo1
Frankfurt - Německá automobilka BMW chce letos dostat prodej svých vozů poprvé nad hranici dvou milionů automobilů, a posílit si tím pozici jedničky na trhu luxusních vozů.

Volkswagen chce letos zvýšit prodej na více než deset milionů aut

volkswagen logo1
Wolfsburg - Největší evropská automobilka Volkswagen očekává, že letos zvýší prodej na více než deset milionů vozů. Tuto hranici se jí tak podaří překonat o čtyři roky dříve, než plánovala.

Humpolecká firma Valeo rozšiřuje výrobu, přijme až 70 pracovníků

valeo logo
Humpolec - Humpolecký producent autodílů Valeo rozšiřuje výrobu v divizi kompresorů. Ve druhém čtvrtletí proto přijme až 70 nových pracovníků. Potřebuje obráběče pro CNC stroje i pracovníky na montáž jednotlivých komponentů.

Prodej aut v Rusku se v únoru snížil o dvě procenta

decline
Moskva - Prodej nových osobních a lehkých užitkových automobilů v Rusku v únoru pokračoval v poklesu. Spotřebitelé odkládají velké nákupy, včetně nákupů aut, protože ekonomika stagnuje a očekává se, že letos se její stav příliš nezlepší.

Automobilce BMW vzrostl prodej na rekord, dařilo se i Volkswagenu

blue-growth-chart
Frankfurt/Wolfsburg - Německému výrobci luxusních aut BMW vzrostl v únoru odbyt vozů BMW, Mini a Rolls-Royce o 5,6 procenta a dosáhl nového rekordu. Skupina měla vyšší prodej v Číně, který pomohl vyrovnat propad v Evropě a v USA.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...