1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

ŠKODA pokračuje v ofenzívě na čínském trhu

Skoda logo
Mladá Boleslav/Šanghaj – ŠKODA v Číně nadále udržuje úspěšný kurs: od vstupu automobilky na čínský trh před deseti lety byly čínským zákazníkům dodány už více než dva miliony vozů.

Volvo Trucks slaví v letošním roce 20. výročí působení v České republice

volvo-logo1
Značka Volvo Trucks otevřela své oficiální zastoupení v Čechách 1. dubna 1997.
 

KIA MOTORS CZECH zaznamenala s 2 179 prodanými vozy nejlepší první čtvrtletí ve své historii

KIA-logo big
Praha – Společnost KIA MOTORS CZECH v prvním čtvrtletí letošního roku prodala 2 179 nových vozů, což je její nejlepší prodejní výsledek za první čtvrtletí v historii.

Nejúspěšnější 1. čtvrtletí v historii prodejů Hyundai v ČR

Hyundai Logo
Automobilka Hyundai za první čtvrtletí 2017 prodala v České republice celkem 4 901 vozů. V meziročním srovnání jde o více než 18% nárůst. Jen v březnu Hyundai u nás prodal 2 019 aut, což je o více než 30 % více než ve stejném měsíci 2016.

Vedoucí projekce nákladních vozidel

tatra logo
Na jedné z nejdůležitějších pozic z hlediska organizace vývoje a výroby našich vozidel TATRA – vedoucí Projekce nákladních vozidel – pracuje Ing. Ondřej Skácel.

KIA MOTORS CZECH se stala nejlepším evropským importérem vozů KIA za rok 2016

KIA-logo big
Praha  – Společnost KIA MOTORS CZECH získala prestižní ocenění CSI Excellence Award 2016 za vynikající výsledky ve spokojenosti zákazníků.

Nové B-SUV Hyundai se bude jmenovat KONA

Hyundai Logo
Hyundai uveřejnil jméno nového sub-kompaktního SUV. Nový model ponese jméno KONA, což je jedna z turisticky atraktivních oblastí na souostroví Havaj.

Výroba šetrná ke zdrojům: Nová servo-lisovací linka PXL II již běží v plném provozu

skoda-octavia
Mladá Boleslav – ŠKODA AUTO v Mladé Boleslavi uvedla do plného provozu vysoce moderní servo-lisovací linku PXL II. Lisovací linka poprvé umožní i lisování velkých hliníkových dílů. Denně tady vznikne až 23 000 výlisků pro různé modely.

PHOENIX v západní Evropě

tatra logo
Náročné automobilové trhy ve státech západní Evropy se vyznačují tvrdým konkurenčním prostředím a přetlakem vozidel všech kategorií a typů provozu.

PŘEDPLAŤTE SI

200x200 amper news v2

Nenechte si ujít...