1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

ČD Cargo za první pololetí zdvojnásobilo svůj čistý zisk, před zdaněním vydělalo přes půl miliardy korun

CD cargo logo
Společnost ČD Cargo, a. s., člen skupiny ČD a největší dceřiná společnost Českých drah, a.s., která se zabývá především nákladní dopravou,

První bezplatné elektrobusy v Praze najely 23 tisíc kilometrů a svezly přes 300 tisíc pasažérů

bus public
Dvojice nových českých elektrobusů značky SOR, které jezdí na trase pravidelných linek BB1 a BB2 spojujících multifunkční areál BB Centrum a stanici metra Budějovická v Praze 4, ujely za první půlrok ostrého provozu již více než 23 tisíc kilometrů.

V prvním pololetí prošlo Letištěm Václava Havla Praha o 355 tisíc cestujících více než v loňském roce

Airport 1
Výkony za první pololetí roku 2016 na Letišti Václava Havla Praha potvrzují pokračující zájem o Prahu jako cílovou destinaci.

Marketing Českých aerolinií nově povede Tomáš Brejcha

csa
Novým ředitelem marketingu Českých aerolinií se stal Tomáš Brejcha, který do společnosti přichází z cestovní kanceláře Čedok. Bude odpovědný za veškerou marketingovou komunikaci, včetně on-line prezentace ČSA.

Lodí, vlakem a kamionem: DB Schenker zavedl nové přepravní řešení mezi Tureckem a Skandinávií

DB schenker logo
Istanbul/Vídeň – Nové dopravní spojení jihovýchodu a severu Evropy snižuje ceny za přepravu a redukuje emise CO2 až o 70 procent.

Arkadiusz Olewnik novým předsedou představenstva a generálním ředitelem AWT

awt locomotive
Novým předsedou představenstva společnosti Advanced World Transport a.s. (AWT), která je členem skupiny PKP CARGO, byl jmenován Arkadiusz Olewnik, člen představenstva PKP CARGO pro finanční záležitosti.

České aerolinie dosáhly v prvním pololetí letošního roku provozní zisk téměř 50 milionů korun

czechairlines
Za první pololetí letošního roku dosáhly České aerolinie provozní zisk ve výši 47,3 milionů korun podle neauditovaných výsledků hospodaření.

DB Schenker investuje přes 6 milionů euro do dvou nových logistických center v Turecku

DB schenker logo
Praha – Ve městě Bursa, vzdáleném 70 km od turecké metropole Istanbul, byl uveden do provozu nový logistický terminál o velikosti 9 000 m2.

Kühne + Nagel je k 1. červenci 2016 plně připraven na revoluční novinku v námořní nákladní přepravě – nařízení SOLAS VGM.

kuehne nagel logo
Kühne + Nagel, světový lídr v námořní přepravě zboží, se důkladně připravil na implementaci nového nařízení VGM mezinárodní konvence SOLAS o povinné deklaraci ověřené hmotnosti kontejnerů.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...