1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Alpla, s.r.o.

ALPLA 17
Chceme rozvíjet inovace, obchod i zázemí pro zaměstnance

„S výsledky jsme relativně spokojení, ale byl to pro všechny náročný rok,“ říká Jan Daňsa, generální ředitel společnosti Alpla, v rámci hodnocení minulého roku, který byl kvůli pandemii koronaviru velmi specifický i pro předního tuzemského výrobce plastových obalů.

Leifheit CZ, s.r.o.

Leifheit 20
Všudypřítomné produkty, centralizovaná výroba

Se svými provozovnami ve více než 18 zemích je společnost Leifheit předním mezinárodním poskytovatelem pracích, čisticích a kuchyňských prostředků a výrobků pro domácnost. Jak uvádějí internetové stránky, v každé 1,5 vteřině se někde na světě prodá jeden produkt společnosti Leifheit.

Wavin Czechia, s.r.o.

Wavin Ekoplastik 16
Motorem našeho růstu jsou inovace

„Za našimi dlouhodobými úspěchy stojí především orientace na zákazníka, kvalita a inovace,“ říká Krzysztof Bocek, generální ředitel společnosti Wavin Czechia, která se již od roku 1990 zaměřuje na komplexní řešení v oblasti plastových potrubních systémů.

KENDRION s.r.o.

Kendrion21
Doba je nevyzpytatelná, věříme v integraci a technologie

Od roku 1999 se v prostějovské společnosti KENDRION s.r.o., vyrábí elektrická zařízení, především solenoidy. Některé z výrobků míří do hydraulických zařízení, jiné se používají v automobilech. Během své historie se společnost rozrůstala a investovala do rozvoje, zejména do výrobních technologií.

Safran Cabin CZ, s.r.o.

Safran cabin21
Vzhůru do oblak

Společnost Safran Cabin je světová jednička na poli výroby interiérů letadlových kabin pro komerční, regionální a obchodní letouny. Sídlo má v Jižní Kalifornii, po světě má 25 poboček v deseti zemích a zaměstnává více než 9-tisíc lidí.

Europasta SE

Europasta 21
Rozvoj a inovace, které stojí na pevných základech

Těstoviny značek Adriana, Zátkovy vaječné těstoviny, Rosické těstoviny a Ideál se již v České republice staly známou gastronomickou klasikou.

Toray Textiles Central Europe, s.r.o.

Toray 17
Věříme, že zase přichází lepší období

S jasným záměrem stát se významným dodavatelem podšívkových tkanin na trzích Evropy a Blízkého východu založila v roce 1997 japonská nadnárodní skupina Toray Industries, Inc. strategicky umístěný výrobní závod v Prostějově, odkud chtěla posílit pozici zejména v klíčovém odvětví automotive.

PRAKAB Pražská Kabelovna, s.r.o.

Prakab 16
Slavíme 100 let věrnosti jednomu místu i produktu

Mezi české průmyslové podniky s velmi pevnými kořeny a bohatou historií bezesporu patří na přední místo společnost PRAKAB Pražská Kabelovna, která si letos bude připomínat úctyhodné 100. výročí od svého založení.

Erwin Quarder CZ s.r.o.

Erwin Quarder 21
Inovujeme myšlení i přístup našich lidí

Ostravská společnost Erwin Quarder CZ s.r.o., vyrábí plastové díly pro automobilový průmysl. V současné době výrazně rozvíjí procesy automatizace, robotizace a optimalizace. Naštěstí se jí daří nacházet lidi, kteří těmto oborům rozumí a umí například programovat roboty.

Pfeifer Holz Chanovice, s.r.o.

Pfeifer holz 19
Každý kus dřeva je originál a má svoji duši

V evropském dřevařském průmyslu se již společnost Pfeifer řadí k legendám. V těžkých poválečných letech založila původní firmu – pilu na pořez kulatiny – silná žena, která tímto činem vzdorovala dějinám a vlastnímu osudu a svůj život zasvětila vášni pro dřevo – jeho vůni a práci s ním.

Aircraft Industries, a.s.

Aircraft industries 15
Pandemie nás prověřila po všech stránkách

„V dnešní době musíme kreativně přistupovat k celkové strategii na další období,“ říká Ilona Plšková, generální ředitelka kunovické společnosti Aircraft Industries, podle které sice největší český výrobce dopravních letadel může předvídat, jak se bude (nejen) jeho odvětví vyvíjet, ale kvůli přetrvávajícím dopadům pandemie COVID-19 chybějí jakékoli záruky. Jisté je jedno, vůči novým výzvám obstojí především firmy, které budou mít funkční lidský potenciál a dostatek sil pro budoucí rozvoj.

JUTA, a.s.

Juta 15
Největším kapitálem světa je stále myšlenka či nápad

Jelikož se v posledních letech hodně mluvilo o ekonomickém ochlazení, které přijde po období relativně dlouhého růstu, připravovaly se mnohé firmy mimo jiné na pokles zakázek. Nikdo ale nepočítal s pandemií onemocnění COVID-19, která loni zaskočila celý svět a jejíž dopady přetrvávají i v prvních měsících roku letošního.

Cylinders Holding a.s.

Vitkovice cylinders 15
Zajímá nás vodík, aplikace a kyslíkové lahve

Největší světový výrobce bezešvých ocelových lahví, tlakových nádob, svazků a kontejnerů s lahvemi pro energetiku, dopravu, průmysl i zdravotnictví se sídlem v Evropě si během roku 2020 polepšil v ukazateli EBITDA. A to i přes útlum trhu a pokles odbytu ve všech průmyslových výrobních oborech.

TOS VARNSDORF a.s.

TOS Varnsdorf 15
Naše stroje si zákazníci mohou prohlédnout i virtuálně

Ve světě strojírenství je společnost TOS VARNSDORF a.s., velmi dobře známá jako specialista na obrobky a dílce větší než jeden metr krychlový. Podnik ve své činnosti integroval výrobu, prodej i servis obráběcích strojů a příslušenství. Vedle rozsáhlého know-how těží i z tradice – na trhu je už 117 let.

PŘEDPLAŤTE SI

200x200 amper news v2

Nenechte si ujít...