1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Boeing loni dodal zákazníkům rekordních 723 letadel

boeing logo2
Seattle - Americký výrobce letadel Boeing loni dodal zákazníkům 723 letadel, a stanovil tím nový roční rekord pro celý letecký průmysl.

Airbus loni údajně znovu dodal rekordní počet letadel

airbus logo1
Paříž - Evropský výrobce letadel Airbus loni údajně dodal zákazníkům další rok po sobě rekordní počet letadel a v nových zakázkách by měl být rok 2014 "jedním z nejlepších v historii". Agentuře Reuters to řekl zdroj z firmy.

Ruským výrobcům zbraní loni prudce vzrostl prodej

naboje
Stockholm - Prodej ruských výrobců zbraní v loňském roce výrazně vzrostl díky vysokým výdajům ruské vlády. Celosvětově byl trend opačný a prodej zbraní se stejně jako v předchozích několika letech mírně snížil.

Česká zbrojařská firma by mohla opravovat afghánské tanky

excalibur army logo
Kábul/Praha - Česká zbrojařská firma Excalibur Group by mohla opravovat afghánské tanky. O zakázce v Afghánistánu o víkendu jednal obchodní ředitel firmy Jiří Sauer.

Airbus varoval před stagnací zisku v roce 2016

airbus logo1
Berlín - Evropský výrobce letadel Airbus překvapil investory prohlášením, že čeká v roce 2016 stagnaci zisku. Většina investorů doposud předpokládala, že díky novým a modernizovaným modelům zisk firmy od roku 2016 poroste.

Zbraně České zbrojovky by se mohly vyrábět v Kazachstánu

ceska zbrojovka logo
Praha/Astana - Zbraně České zbrojovky a munice firmy Sellier & Bellot by se mohly vyrábět v Kazachstánu. Dělala by je kazašská firma pro tamní ozbrojené síly, české firmy by jí dodaly technologie a znalosti.

Aero Vodochody je devátým nejrychleji rostoucím výrobcem letadel

aero vodochody logo
Odolena Voda - Aero Vodochody je devátým nejrychleji rostoucím výrobcem letadel na světě za rok 2013, tržby mu meziročně stouply o 29 procent na 3,8 miliardy korun.

Zbrojařský holding Excalibur Army loni zvýšil tržby na 1,7 mld.Kč

excalibur army logo
Šternberk - Zbrojařský holding Excalibur Army, který obchoduje s vojenským materiálem a technikou a specializuje se na její opravy, loni zvýšil konsolidované tržby z 1,639 miliardy korun v roce 2012 na 1,672 miliardy korun.

Airbusu klesl čtvrtletní zisk, hlásí potíže s vojenským projektem

Airbus a320
Brusel - Čistý zisk evropského výrobce letecké techniky Airbus Group ve třetím čtvrtletí klesl o 41 procent na 264 milionů eur (7,3 miliardy Kč).

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...