1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Plzeňská firma Berger Bohemia staví v Praze ve Zličíně 330 bytů

panelak 2
Plzeň - Plzeňská firma Berger Bohemia staví v Praze ve Zličíně tři domy celkem s 330 byty za více než 400 milionů korun. Jde o největší bytový projekt firmy za poslední léta. Oživení oboru ale necítí. ČTK to řekl generální ředitel Zdeněk Pilík.

ŘSD zprovoznilo úsek nové silnice I/35 Val. Meziříčí - Lešná

highway1
Lešná - Ředitelství silnic a dálnic ČR (ŘSD) dnes odpoledne zprovoznilo jeden ze tří nových plánovaných úseků silnice I/35 mezi Valašským Meziříčím a obcí Lešná.

V Říčanech skončila výstavba vodojemu za 30 milionů korun

vodojem
Říčany - V Říčanech u Prahy skončila po téměř dvou letech výstavba nového vodojemu v Olivově ulici. Zařízení je zásobárnou pitné vody pro případ poruchy na hlavním přivaděči z přehrady Želivka.

Cementu Hranice loni kvůli krizi stavebnictví klesly tržby i zisk

Cement
Hranice - Společnosti Cement Hranice loni kvůli recesi stavebnictví v Česku i okolních zemích klesly tržby meziročně o 15,7 procenta z 1,461 miliardy korun v roce 2012 na 1,232 miliardy korun.

Orco prodá varšavský projekt za zhruba 1,75 miliardy Kč

orco group logo
Praha - Česko-lucemburská developerská společnost Orco Property Group se dohodla na prodeji svého varšavského projektu Zlota 44 za 63 milionů eur (zhruba 1,75 miliardy Kč).

Trať mezi Skleným a Ostrovem nad Oslavou zrekonstruuje OHL ŽS

ohl-zs logo
Praha - Železniční trať mezi Skleným nad Oslavou a Ostrovem nad Oslavou zrekonstruuje stavební společnost OHL ŽS. Rekonstrukce zhruba osmi kilometrů kolejí, zabezpečovacího řízení a úprava zastávek vyjde na zhruba 682 milionů korun.

Výrobce Ytongu byl loni opět v zisku, tržby činily 678 mil. Kč

Ytong tehla
Brno - Výrobce stavebního pórobetonu Ytong, firma Xella CZ z Hrušovan u Brna loni od ledna do konce září dosáhla tržeb za prodej vlastních výrobků a služeb ve výši 678 milionů korun.

Developeři chtějí v Praze postavit tisíce bytů za miliardy korun

Panelak3
Praha - Největší developerské společnosti plánují postavit v Praze v nejbližších letech tisíce nových bytů za miliardy korun. Po okrajových částech chtějí expandovat více do centra, vyplývá z prohlášení developerů.

Výstavba domů v USA v červenci prudce oživila z poklesu

house construction1
Washington - Zahajovaná výstavba obytných domů ve Spojených státech v červenci prudce oživila a rostla nejrychlejším tempem za osm měsíců. Výrazně se zvýšil také počet stavebních povolení.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...