1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Výstavba skladů a hal bude letos rekordní, odhadují odborníci

vyrobna hala
Praha - Skladových a průmyslových hal letos v ČR přibylo 271.200 metrů čtverečních, což je meziroční nárůst o 17 procent.

Stavebnictví hradeckého kraje po dvou letech pádu vykázalo růst

Zeriav1
Hradec Králové - Stavebnictví Královéhradeckého kraje po dvou letech trvalého poklesu vykázalo v prvním pololetí letošního roku opět růst.

Stavba druhé části obchvatu Znojma pravděpodobně začne příští rok

road construction 3
Znojmo - Stavba druhé části obchvatu Znojma pravděpodobně začne příští rok.

Ředitelství silnic vypíše soutěž na dalších pět úseků na D1

geodezia meranie
Praha - Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) chystá opravu dalších částí dálnice D1. Napřesrok chce vypsat tendry na pět úseků. Na úseku mezi Psáři a Souticemi ve Středočeském kraji už dostalo stavební povolení.

Přední slovenské stavební firmy se dostaly do finančních potíží

vahostav-SK-logo
Bratislava - Dvě přední stavební firmy na Slovensku, které získaly více velkých zakázek od státu, se letos dostaly do finančních potíží.

Ekospol jednal se zástupci běloruských firem, investice neplánuje

Zeriav1
Praha - Vedení developerské společnosti Ekospol se setkalo s delegací čtyř desítek zástupců běloruských státních firem a úřadů. Podle informací ČTK jednali o možné spolupráci, investice v Bělorusku však český stavitel bytů zatím neplánuje.

Plzeňská firma Berger Bohemia staví v Praze ve Zličíně 330 bytů

panelak 2
Plzeň - Plzeňská firma Berger Bohemia staví v Praze ve Zličíně tři domy celkem s 330 byty za více než 400 milionů korun. Jde o největší bytový projekt firmy za poslední léta. Oživení oboru ale necítí. ČTK to řekl generální ředitel Zdeněk Pilík.

ŘSD zprovoznilo úsek nové silnice I/35 Val. Meziříčí - Lešná

highway1
Lešná - Ředitelství silnic a dálnic ČR (ŘSD) dnes odpoledne zprovoznilo jeden ze tří nových plánovaných úseků silnice I/35 mezi Valašským Meziříčím a obcí Lešná.

V Říčanech skončila výstavba vodojemu za 30 milionů korun

vodojem
Říčany - V Říčanech u Prahy skončila po téměř dvou letech výstavba nového vodojemu v Olivově ulici. Zařízení je zásobárnou pitné vody pro případ poruchy na hlavním přivaděči z přehrady Želivka.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...