1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Stavební úpravy v budově Lisovny gramofonových desek společnosti GZ MEDIA a.s.

HEBERGER Logo
V prostorách hlavní výrobní budovy jsme dokončili rekonstrukci stávajících šatnových a sociálních prostor, které byly již v nevyhovujícím stavu. Vznikly tak moderně vybavené prostory pro šatnování zaměstnanců se snadno udržovatelnými povrchy podlah a stěn.

Rozšíření stávajíci montážní haly a administrativní části SEW EURODRIVE CZ s.r.o., Hostivnice u Prahy

HEBERGER Logo
Po zajištění archeologického průzkumu jsou z větší části provedeny hrubé terénní úpravy a zlepšení podloží pro následné práce a konstrukce.

Nový Dvorský most v Karlových Varech je hotový

EUROVIA logo
Dosluhující Dvorský most v Karlových Varech byl na jaře letošního roku zbourán a na jeho místě byl postaven zcela nový most, který byl 22. listopadu slavnostně dokončen a zprovozněn.

Železniční most přes Labe se posunul o 18 metrů, poslouží pro provizorní trať.

Skanska logo
Práce na rekonstrukci a zdvoukolejnění trati z Pardubic do Stéblové pokračují unikátním přesouváním starého železničního mostu přes Labe.

Ulice U Hřbitova na Nové Hospodě v Plzni projde rekonstrukcí

water tap 2
V Plzni začíná rekonstrukce ulice U Hřbitova. Správa veřejného statku města Plzně opraví komunikaci, Vodárna Plzeň v ulici položí nové vodovodní potrubí a opraví kanalizaci.

Výstavba nové haly KTL v areálu firmy F.X.MEILLER na území města Slaný

HEBERGER Logo
V lednu 2021 jsme zahájili výstavbu nové haly společnosti F.X.Meiller, která se zabývá výrobou a distribucí sklápěcích nástaveb a návěsů a hydrauliky Meiller.

V Praze vyroste první modrozelená čtvrť

Skanska logo
Výstavbu nové městské čtvrti v pražských Modřanech připravuje společnost Skanska. Developer představí v evropském kontextu ojedinělý projekt zaměřený na udržitelnost, inovace a dobré sousedské vztahy. Některé z použitých technologií zažijí českou premiéru.

Unikátní základy nového bazénu ve Vrchlabí jsou hotové. Stavbaři Metrostav DIZ použili skoro hektar hydroizolace

metrostav logo
„Dalo se předpokládat, že voda bude základním prvkem této stavby ještě dlouho před tím, než začneme napouštět první bazén. Nejnižší část základů je půl metru pod hladinou přilehlého přírodního koupaliště Vejsplachy a několik metrů pod úrovní tlakové podzemní vody.

Noční montáž tří ocelových konstrukcí proběhla v Pardubicích

EUROVIA logo
V rámci modernizace železničního uzlu v Pardubicích proběhla v noci z 24. na 25. srpna za dočasné výluky provozu na trati montáž tří samostatných ocelových konstrukcí, a to mostního provizoria přes silnici II. třídy – ulici Jana Palacha a lávky pro pěší.

PŘEDPLAŤTE SI

220x660 sk 2022

 

Nenechte si ujít...