1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Junker staví v Holicích školící středisko za stovky milionů korun

junker logo
Holice - Společnost Junker staví v Holicích na Pardubicku školicí středisko. Trh práce nenabízí dostatečně kvalifikované lidi, proto si je výrobce brousicích strojů musí zaškolit sám.

KYB začala v Chrudimi vyrábět pružiny do tlumičů

KYB logo
Chrudim - Společnost KYB Chita Manufacturing Europe dokončila na sklonku loňského roku v průmyslové zóně v Chrudimi novou halu a začala vyrábět vinuté pružiny do tlumičů pro automobily. Ročně jich vyrobí až 1,5 milionu.

Provozy Evraz Vítkovice Steel se znovu rozjely, až na ocelárnu

Evraz logo
Ostrava - Většina provozů ostravské hutní společnosti Evraz Vítkovice Steel (EVS) se po dvoutýdenní dovolené znovu rozběhla. Rozjezd ocelárny, která kvůli slabé poptávce stojí už od počátku prosince 2013, je ale plánován až na 13. ledna.

Letovické strojírny se loni vrátily do zisku

machinery 2
Letovice - LETOVICKÉ STROJÍRNY, které se zabývají výrobou a opravami zemědělských a lesnických strojů, se loni vrátily do zisku. Vydělaly po zdanění 2,1 milionu korun. Vyplývá to z výroční zprávy společnosti založené ve Sbírce listin.

Znojemské strojírny loni navýšily tržby o deset pct na 112 mil.

machinery 2
Znojmo - Znojemské strojírny, které vyrábějí mimo jiné součástky pro letecký průmysl, loni navýšily tržby za prodej vlastních výrobků a služeb o deset procent na 112 milionů korun. Firma navýšila i zisk na téměř pět milionů korun.

Škoda Transportation vyrobí rekordní počet tramvají i trolejbusů

Skoda Plzen
Plzeň - Plzeňská Škoda Transportation plánuje, že v příštím roce vyrobí rekordní počet vozidel. Podle dohodnutých zakázek musí vyrobit 115 tramvají a více než 300 trolejbusů. Letos firma dodala na trh 34 tramvají a stovku trolejbusů.

Brněnský výrobce kotlů Bilfinger Babcock CZ se dostal do ztráty

bilfinger babcock logo
Brno - Brněnský výrobce kotlů Bilfinger Babcock CZ se loni dostal do ztráty. Záporný hospodářský výsledek společnosti činil po zdanění téměř sedm milionů korun. O rok dříve za devět měsíců firma vydělala 15 milionů.

TOS Varnsdorf očekává nižší hospodářský výsledek než loni

tos varnsdorf logo
Varnsdorf - Výrobce obráběcích strojů TOS Varnsdorf letos očekává nižší hospodářský výsledek než loni, je za tím výpadek tržeb z trhů v USA, Kanadě a Číně.

Moravia Steel dokončila výkup menšiny v Třineckých železárnách

steel factory3
Třinec - Společnost Moravia Steel miliardáře Tomáše Chrenka plně ovládla největšího tuzemského výrobce oceli Třinecké železárny. Dokončila výkup minoritních podílů. Napsal to internetový server Insider.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

Nenechte si ujít...