1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Farmaceutická společnost Teva jmenovala nového šéfa

teva pharmaceuticals logo
Tel Aviv - Izraelská farmaceutická společnost Teva Pharmaceutical Industries jmenovala svým novým generálním ředitelem čtyřiapadesátiletého Ereze Vigodmana.

Forest Labs koupí za tři miliardy USD výrobce léků Aptalis

forest laboratories logo
New York - Americká farmaceutická společnost Forest Laboratories se dohodla na převzetí výrobce specializovaných farmaceutik Aptalis.

Chemoprojekt získá ze zahraničních arbitráží 140 milionů Kč

ceske-koruny
Praha - Česká firma Chemoprojekt uspěla v arbitrážích ve Francii a Maďarsku, které se týkaly chemiček na výrobu kyseliny dusičné.

Čepro a Mero zajistí pohonné hmoty pro sklad Unipetrolu

tankovanie
Praha - Společnosti Čepro a Mero zajistí distribuci automobilového benzínu a nafty do skladu společnosti Unipetrol v Pardubicích. Produktovody obou firem nahradí stávající železniční dodávky z rafinérií Kralupy nad Vltavou a Litvínov.

Berkshire Hathaway koupí za 1,4 miliardy USD divizi Phillips 66

Berkshire-Hathaway
New York - Společnost Berkshire Hathaway amerického investora Warrena Buffetta se dohodla na koupi divize petrochemické společnosti Phillips 66. Divize vyrábí chemikálie pro lepší průchod ropy ropovodem.

Spolchemie očekává mírné navýšení tržeb za rok 2013

spolchemie logo
Ústí nad Labem - Ústecká chemička Spolchemie očekává za rok 2013 mírné navýšení tržeb oproti roku 2012. Rok 2014 má být podle jejích očekávání ziskový, tržby by v něm měly dál růst. ČTK to sdělila mluvčí Spolchemie Marie Logrová.

Lovochemie očekává slabší rok než vloni, bude ale opět v zisku

lovochemie logo
Lovosice - Lovochemie letos očekává kladný hospodářský výsledek, bude ale slabší než loňský. Pro ČTK to uvedl ředitel firmy Petr Cingr. V roce 2012 byl hospodářský výsledek Lovochemie před zdaněním 495 milionů korun.

Erba Lachema se chce příští rok více prosadit v Rusku

farmaceutika1
Brno - Brněnská farmaceutická společnost Erba Lachema se chce v příštím roce silněji etablovat na ruském trhu a také proniknout na trh indický.

AstraZeneca koupí od Bristolu podíl ve společném podniku

astrazeneca logo
Londýn - Farmaceutická firma AstraZeneca odkoupí od společnosti Bristol-Myers Squibb podíl v jejich společném podniku na výrobu léků na cukrovku. Za odkup polovičního podílu zaplatí 4,1 miliardy USD (82,7 miliardy Kč).

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...