1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Veolia získala smlouvu na provozování komunálních elektrických sítí v Brunšviku (Německo)

veolia logo
Skupina Veolia 17. října oznámila uzavření smlouvy na dobu 20 let ohledně provozování komunálních elektrických a plynárenských sítí v Brunšviku, jenž leží v severní části Německa.

ČEPS, a.s., v prvním pololetí vykázala zisk 2,3 mld., investovat bude do rozvoje soustavy

CEPS logo
Akciová společnost ČEPS uzavřela první polovinu roku 2019 se ziskem před zdaněním v hodnotě 2,3 mld. Kč. Na kladném hospodářském výsledku se podílely zejména tržby z aukcí na přeshraničních profilech a využití sítí.

Úřady na Slovensku a Rakousku potvrdily, že Benzina může převzít sedm čerpacích stanic na západním Slovensku


unipetrol logo
Benzina, největší síť čerpacích stanic v České republice, otevřela letos v dubnu svou první čerpací stanici na Slovensku a brzy otevře další.

Veolia Energie ČR zahájila topnou sezónu

veolia logo
Teplárny a kotelny společnosti Veolia Energie ČR postupně zahajují dodávky tepla podle místních klimatických podmínek. Topí se už například ve Frýdku-Místku, Přerově, Olomouci, Kolíně, Mariánských Lázních a v Praze.

Úspěšně jsme uvedli do provozu záložní dispečink pražské distribuční plynovodní soustavy

gas pipeline1
Pražská plynárenská Distribuce dokončila a zprovoznila záložní dispečink plynovodní distribuční soustavy a v uplynulých dnech ho podrobila funkčnímu zátěžovému testu.

S-Power Energies expanduje na Slovensko

bohemia energy logo
Praha – Společnost S-Power Energies, která na českém trhu dlouhodobě dominuje v instalacích střešních solárních elektráren pro rodinné domy, nově expanduje na slovenský trh.

Zahájení topné sezony 2019/2020

Teplaren4
Ochlazení a hlavně nízké ranní teploty jsou důvodem, proč Teplárny Brno začínají ve středu 18. září 2019 s dodávkami tepla. „Povinnost reagovat na pokles průměrných denních teplot pod 13 °C mají teplárny od 1. září.

Společnosti ČEPS a SEPS podepsaly dohodu o účasti v platformě IPDE na výměnu dat

electricity pylons1
Společnosti ČEPS a SEPS, provozovatelé přenosových soustav v České republice a na Slovensku, podepsaly dohodu o účasti v platformě International Phasor Data Exchange (IPDE).

Unipetrolu ve druhém čtvrtletí 2019 vzrostly tržby na 34,1 mld. Kč

unipetrol logo
Praha – Rafinérská a petrochemická skupina Unipetrol zveřejnila hospodářské výsledky za druhé čtvrtletí roku 2019. Unipetrol meziročně zvýšil své tržby o deset procent na 34,1 miliard Kč.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...