1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Rekonstrukce rozvodny 400kV na EDU

nuclear power plant1
Koncem roku 2019 jsme byli úspěšní ve výběrovém řízení na investiční akci:7170 - Rekonstrukce rozvodny 400kV v Jaderné elektrárně Dukovany a to v konsorciu firem:I&C Energo a.s. (vedoucí konsorcia),

Teplárny Brno dlouhodobě snižují emise na území města Brna

Teplarny Brno 3 14
Už do dvou let plánují Teplárny Brno snížit produkci oxidu uhličitého na polovinu ve srovnání s rokem 2000. Společnost nyní také přistoupila k Memorandu o dlouhodobé spolupráci na závazku statutárního města Brna k adaptaci na klimatické změny.

Teplárny Brno přidaly mezi své zákazníky stotisící byt

Teplaren4
Stotisící byt v jihomoravské metropoli si připsaly na seznam svých zákazníků Teplárny Brno. Jde o jednu z nově připojených bytových jednotek na adrese U Červeného mlýna v lokalitě za královopolským obchodním centrem.

Slovensko využívá hydroenergetický potenciál z 60 procent, v Česku budou vznikat malé vodní elektrárny s kapacitou do 10 MW

ZAT Server
Podle Iva Tichého ze společnosti ZAT můžeme očekávat renesanci odvětví

Pražská plynárenská dodá plyn i elektřinu České poště

gas fire1
Pražští plynaři uspěli v ostré konkurenci dalších tuzemských energetických společností a v příštích čtyřech letech budou dodávat zemní plyn a elektřinu do několika stovek odběrných míst České pošty po celé České republice.

Zaměstnancům společnosti Veolia Energie ČR porostou mzdy o 5 %

veolia logo
Zástupci vedení a odborových organizací společnosti Veolia Energie ČR podepsali 26. listopadu dodatek ke Kolektivní smlouvě týkající se mezd a pracovních podmínek zaměstnanců pro rok 2020.

CNG stále roste, innogy už prodává přes milion kg měsíčně

Innogy rwe
Alternativní a ekologický pohon CNG si v Česku získává stále větší oblibu, počet CNG automobilů se každoročně zvyšuje o více než 20 %.

Elektromobily poprvé prolomily milion! Nejvíce se „tankovalo“ v Praze a Olomouci.

charging e car
Nejčastěji řidiči elektromobilů doplňovali baterie vozů v pražských lokalitách a v Olomouci. Skupina ČEZ aktuálně v ČR provozuje téměř 180 veřejných dobíjecích stanic, z toho je zhruba 120 rychlodobíjecích.

AŽD spustí v prosinci linku U10 Litoměřice horní nádraží - Most

Train
Na Švestkovou dráhu, vedoucí malebnou krajinou Českého středohoří, se letos vrátí každodenní železniční provoz.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...