1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Českomoravský beton, a.s.

Ceskomoravsky beton
Betonářský holding investuje do vývoje i nových produktů


Když vyslovíte mezi stavbaři slovo beton, většině se automaticky vybaví jméno firmy, která je jedním z největších tuzemských výrobců transportbetonu, akciové společnosti Českomoravský beton. Firma se sídlem v Berouně v letošním roce oslavila 23 let od svého vzniku.

OT Energy Services, a.s.

OT energy service
Nový název pro zkušenou firmu v oblasti elektroenergetiky


Akciová společnost OT Energy Services zajišťuje komplexní dodávky v oblastech systémů kontroly a řízení, průmyslové automatizace a systémů elektro.

Správa státních hmotných rezerv České republiky

sprava stat hmot rezerv
Provozuje ojedinělý systém pro řešení krizových situací Krizkom


V poslední době bylo o Správě státních hmotných rezerv (SSHR) slyšet především v souvislosti s krizí na Ukrajině. Více než polovinu státních hmotných rezerv totiž tvoří ropa a ropné produkty a Správa státních hmotných rezerv má za úkol zajišťovat i ropnou bezpečnost státu.

Spolek pro chemickou a hutní výrobu, a.s.

Spolchemie
Významný vývozce epoxidových pryskyřic sází na neustálou inovaci


Spolek pro chemickou a hutní výrobu, a.s., neboli Spolchemie je významným českým exportérem, který se věnuje zejména výrobě epoxidových pryskyřic. V jeho sortimentu však nechybí ani alkydové pryskyřice včetně tvrdidel i další výrobky.

TRANSCARGO, s.r.o.

Transcargo
Společně s ARMEX Oil, s.r.o., prodá měsíčně 55 milionů litrů pohonných hmot


Před rokem se společnost TRANSCARGO, s.r.o., spojila s firmou ARMEX Oil, s.r.o., a upevnila tak své místo na trhu s pohonnými hmotami.

Ingersoll-Rand CZ, s.r.o.

Ingersoll rand
22 úspěšných let na českém trhu


Nezaměnitelné červené logo složené z písmen IR umístěných v elipse je v České republice známé už více než 20 let. Za tu dobu společnost Ingersoll-Rand CZ postavila na českém území dva výrobní závody a otevřela Evropské testovací centrum, které nabízí možnost otestovat nejrůznější stroje, zařízení i výrobky třeba i v extrémních podmínkách.

Remet, s.r.o.

Remet
Ročně vyrobíme 55-tisíc tun slitin hliníku hlavně pro automobilový průmysl


Společnost Remet, s.r.o., se sídlem v Brně působí na trhu v České republice od roku 1990. Od té doby se stala největším výrobcem slévárenských slitin hliníku v ČR a upevnila své postavení i na zahraničních trzích.

Procházka, a.s.

Prochazka
Z masokombinátu se stal výrobce tradičních lahůdek


Společnost Procházka, a.s., byla na českém trhu známá jako výrobce masa, uzenin a dalších masných výrobků. Od roku 2010 ale rozvíjí také výrobu lahůdek. Z původně přidružené výroby lahůdkářského zboží se během let 2012 a 2013 stal hlavní artikl. Cílem společnosti pro letošní rok je proniknout s lahůdkářskými výrobky do mezinárodních obchodních sítí.

ISS Facility Services, s.r.o.

ISS facility services
Budoucnost facility managementu je v integrovaných řešeních


Společnost ISS Facility Services, s.r.o., působí v České republice a na Slovensku od roku 1994. Poskytuje úklidové, bezpečnostní a podpůrné služby a technickou správu budov včetně zajištění energetického managementu a facility management.

HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.

heluz
Leader na českém trhu cihelných stavebních systémů


Společnost HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s., již více než 130 let vyrábí v České republice tradiční stavební materiál. Dnes už to nejsou jen cihly, ale komplexní cihelný stavební systém, se kterým lze postavit celou hrubou stavbu domu. V posledních letech se navíc firma soustřeďuje na vývoj systémů pro nízkoenergetické či pasivní domy, v nichž vidí i svou budoucnost.

Emco, s.r.o.

Emco
Rozšíření výrobní kapacity je reakcí na rostoucí poptávku


Nejvýznamnější událostí letošního roku je pro společnost Emco, s.r.o., otevření nového výrobního závodu v Hrdlech u Terezína na Litoměřicku. Tradiční český producent cereálních výrobků investuje do nové továrny celkem 260 milionů korun. Kromě toho společnost letos na jaře představila modernizované logo a na trh uvádí nové produkty.

Doosan Škoda Power, s.r.o.

Doosan skoda power
Úspěšné dodávky turbín ve světě


První turbínu vyrobila Škoda v roce 1904. Významný exportér má od roku 1911 vlastní design a nezávislost v oblasti know-how si udržel do dnešních dnů. Jako součást globální skupiny Doosan je Škoda zodpovědná za vývoj parních turbín, které dodává o výkonu od 20 do 1 250 MW.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...