1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

ArcelorMittal Frýdek-Místek, a.s.

arcelor mittal ostrava
Unikátní výroba vysokouhlíkaté a transformátorové oceli


V České republice nenajdeme příliš mnoho firem, jejichž historie sahá do poloviny 19. století a které de facto bez přestávky fungují do dnešních dnů. Jednou z takových výjimek je společnost ArcelorMittal, která sídlí ve Frýdku-Místku a je součástí mateřské firmy ArcelorMittal Ostrava.

TOS VARNSDORF, a.s.

TOS Varnsdorf
Severočeský strojírenský podnik inovuje a dobývá další světové trhy


Přední světový výrobce obráběcích strojů ze severočeského Varnsdorfu může být v jistém slova smyslu považován za unikát. Může těžit ze své více než stoleté tradice, její management dokázal v uplynulých letech dobýt doslova celý svět a navíc dokáže šikovně rozvíjet to nejlepší, co před více než 110 lety dali firmě do vínku její zakladatelé.

Ametek elektromotory, s.r.o.

Ametek
Výrobce elektromotorů se připravuje na nové podmínky EU


V České republice je opravdu jen málo výrobních společností, jejichž produkce v drtivé většině směřuje na zahraniční trh. Jednou z takových výjimek je společnost Ametek elektromotory, s.r.o, která sídlí v Náchodě a vyrábí jednofázové komutátorové motory.

Eaton Elektrotechnika, s.r.o.

Eaton elektrotechnika
Budoucnost stojí na nových technologiích pro energetické rozváděče


Inovace v oboru elektrotechniky se v posledních letech velmi zintenzivnily. Důvod je nasnadě - pokud chce jakýkoli subjekt v této náročné oblasti uspět, musí do vývoje a výzkumu investovat nemalé finanční prostředky. Toho si je vědom i přední světový hráč v oblasti elektrotechniky, společnost Eaton Corporation.

Mobis Automotive Czech, s.r.o.

Mobis czech
Přední výrobce automobilových modulů plánuje další rozvoj


Společnost Mobis Automotive Czech je předním českým výrobcem automobilových modulů a součástek a zároveň největším subdodavatelem komponentů pro automobilku Hyundai. Její výrobní závod se nachází v těsném sousedství automobilky Hyundai v Nošovicích.

ČD Cargo, a.s.

CD Cargo
Z ekonomické krize se doprava vzpamatovává těžko


Společnost ČD Cargo, a.s., pokračuje v dlouhodobé tradici železniční dopravy na území České republiky. V nedávných letech se společnost musela vypořádat s dopadem ekonomické recese, která se negativně promítla do celého odvětví dopravy.

ZETOR TRACTORS, a.s.

Zetor Traktors
Traktory od roku 1946: Síla, odolnost a efektivita


Patří k tradičním výrobcům traktorů, které si získaly renomé po celém světě. Společnost ZETOR TRACTORS, a.s., navazuje na bohatou historii, ale zároveň sází na nepřetržitou inovaci, výzkum a vývoj.

ČEZ ENERGOSERVIS, spol. s r.o.

CEZ Energoservis
Zvyšuje bezpečnost jaderné elektrárny Dukovany i Temelín


Již 20 let působí v oblasti údržby jaderných elektráren a dalších energetických zdrojů. Spektrum činnosti společnosti ČEZ ENERGOSERVIS, spol. s r.o., je ale širší. Mimo jiné se věnuje rekonstrukcím, montážím, výrobě nebo svařování, zpracování a likvidaci radioaktivních i neaktivních odpadů.

Howden ČKD Compressors, s.r.o.

Howden ČKD Kompresory
Tradice z Vysočan na startu nové éry


Výroba kompresorů je se značkou ČKD spojena takřka 150 let. Firma, která kompresory vyráběla, prošla v průběhu let různými změnami názvů.

Porr, a.s.

Porr
Přední stavební společnost se širokým záběrem a důrazem na kvalitu


Stojí za realizací celé řady pozemních staveb, jako jsou administrativní komplexy nebo hotely. Věnuje se rovněž vodohospodářské i dopravní výstavbě. V současné době společnost Porr pracuje na revitalizaci a sanaci úseku dálnice D1.

ESA LOGISTIKA, s.r.o.

ESA logistika
S klientom hľadáme spoločnú cestu k najlepšiemu riešeniu


Spoločnosť ESA, s.r.o., bola založená v roku 1992 skupinou ambicióznych mladých ľudí, ktorí sa nechceli uspokojiť s prevádzkovaním niekoľkých kamiónov. Mierili vyššie, mali chuť vybudovať firmu schopnú konkurovať renomovaným logistickým spoločnostiam zo zahraničia. Nakoniec sa im to podarilo.

GEMO OLOMOUC, spol. s r.o.

GEMO Olomouc
Prosperuje a roste navzdory krizi ve stavebnictví


Na stavebním trhu se firma GEMO OLOMOUC, spol. s r.o., která se zabývá kompletní realizací na klíč v oblasti pozemního stavitelství i v průmyslové a bytové výstavbě, pohybuje již od roku 1990. Stojí za celou řadou úspěšných developerských projektů a její rozvoj nezastavila ani ekonomická recese, jež významně zasáhla stavební sektor.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...