1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Nejúspěšnější 1. čtvrtletí v historii prodejů Hyundai v ČR

Hyundai Logo
Automobilka Hyundai za první čtvrtletí 2017 prodala v České republice celkem 4 901 vozů. V meziročním srovnání jde o více než 18% nárůst. Jen v březnu Hyundai u nás prodal 2 019 aut, což je o více než 30 % více než ve stejném měsíci 2016.

Vedoucí projekce nákladních vozidel

tatra logo
Na jedné z nejdůležitějších pozic z hlediska organizace vývoje a výroby našich vozidel TATRA – vedoucí Projekce nákladních vozidel – pracuje Ing. Ondřej Skácel.

KIA MOTORS CZECH se stala nejlepším evropským importérem vozů KIA za rok 2016

KIA-logo big
Praha  – Společnost KIA MOTORS CZECH získala prestižní ocenění CSI Excellence Award 2016 za vynikající výsledky ve spokojenosti zákazníků.

Nové B-SUV Hyundai se bude jmenovat KONA

Hyundai Logo
Hyundai uveřejnil jméno nového sub-kompaktního SUV. Nový model ponese jméno KONA, což je jedna z turisticky atraktivních oblastí na souostroví Havaj.

Výroba šetrná ke zdrojům: Nová servo-lisovací linka PXL II již běží v plném provozu

skoda-octavia
Mladá Boleslav – ŠKODA AUTO v Mladé Boleslavi uvedla do plného provozu vysoce moderní servo-lisovací linku PXL II. Lisovací linka poprvé umožní i lisování velkých hliníkových dílů. Denně tady vznikne až 23 000 výlisků pro různé modely.

PHOENIX v západní Evropě

tatra logo
Náročné automobilové trhy ve státech západní Evropy se vyznačují tvrdým konkurenčním prostředím a přetlakem vozidel všech kategorií a typů provozu.

Jens Katemann bude novým vedoucím komunikace společnosti ŠKODA AUTO

Skoda logo
Mladá Boleslav – Jens Katemann (42) převezme od 1. dubna 2017 vedení oddělení Komunikace ve společnosti ŠKODA AUTO. V této funkci bude přímo podřízen předsedovi představenstva společnosti Bernhardu Maierovi.

Hyundai Motor představil v Koreji nový model Sonata

Hyundai Logo
Hyundai odhalil modernizovaný model Sonata. Automobilka představila sedan v architektonicky výjimečném kulturním centru Dongdaemun Design Plaza, které patří mezi kultovní budovy hlavního města Koreje.

Dánsko pořídí houfnice CAESAR na podvozcích Tatra

tatra logo
Z výběrového řízení na nové houfnice pro dánskou armádu vyšel vítězně typ CAESAR 8x8 na podvozku Tatra z produkce francouzské společnosti NEXTER Systems. Dodávky mají být splněny do konce tohoto desetiletí.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...