1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Arkadiusz Olewnik novým předsedou představenstva a generálním ředitelem AWT

awt locomotive
Novým předsedou představenstva společnosti Advanced World Transport a.s. (AWT), která je členem skupiny PKP CARGO, byl jmenován Arkadiusz Olewnik, člen představenstva PKP CARGO pro finanční záležitosti.

České aerolinie dosáhly v prvním pololetí letošního roku provozní zisk téměř 50 milionů korun

czechairlines
Za první pololetí letošního roku dosáhly České aerolinie provozní zisk ve výši 47,3 milionů korun podle neauditovaných výsledků hospodaření.

DB Schenker investuje přes 6 milionů euro do dvou nových logistických center v Turecku

DB schenker logo
Praha – Ve městě Bursa, vzdáleném 70 km od turecké metropole Istanbul, byl uveden do provozu nový logistický terminál o velikosti 9 000 m2.

Kühne + Nagel je k 1. červenci 2016 plně připraven na revoluční novinku v námořní nákladní přepravě – nařízení SOLAS VGM.

kuehne nagel logo
Kühne + Nagel, světový lídr v námořní přepravě zboží, se důkladně připravil na implementaci nového nařízení VGM mezinárodní konvence SOLAS o povinné deklaraci ověřené hmotnosti kontejnerů.

DB Schenker přepravil loni v České republice více než milion zásilek

DB schenker logo
Praha - Globální poskytovatel logistických řešení DB Schenker letos oslaví 25 let působení v České republice. Nedávno ve svých řadách přivítal 1000. zaměstnance a za poslední rok přepravil více než milion zásilek.

Nové investice AWT do infrastruktury podporují rozvoj ve strategických segmentech

awt locomotive
Mezinárodní dopravní skupina AWT, člen skupiny PKP CARGO, nadále pokračuje v modernizaci terminálu kombinované dopravy v Paskově.

DB Schenker se s nedostatkem řidičů úspěšně vypořádal navýšením vlastní přepravní kapacity

DB schenker logo
Praha – Ekonomický růst, nedostatek zaměstnanců, ale také uprchlická krize dělají vrásky českým přepravním společnostem a dopravcům. Trvale přibývá zakázek, ale není dostatek řidičů kamionů, kteří by je odvezli.

Nový certifikát umožní AWT přepravu potravin a krmiv po silnici

awt locomotive
Mezinárodní dopravní společnost AWT, člen skupiny PKP CARGO, v dubnu rozšířila systém mezinárodně uznávaných norem a obdržela pro středisko silniční dopravy certifikát GMP+ B4 pro bezpečnou přepravu potravin a krmiv.

České aerolinie a Airbus podepsaly novou smlouvu na odběr sedmi letadel Airbus A320neo

Airbus a320
Praha - Společnosti České aerolinie a.s. a AIRBUS S.A.S. podepsaly novou smlouvu, na základě které ČSA odeberou od výrobce sedm nových letadel Airbus A320neo. Letadla se do flotily dostanou postupně kolem roku 2021.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...