1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Rekordní investice do nového singapurského skladu společnosti DB Schenker Red Lion ve výši 101 milionů eur

DB schenker logo
Praha - Letos v létě DB Schenker úspěšně zahájil provoz největšího regionálního skladu pro automatizovanou logistiku. S hodnotou 101 milionů eur je logistické centrum Red Lion v Singapuru největší investicí, jakou kdy společnost DB Schenker ve světě realizovala.

Letiště Praha rozšiřuje nad rámec legislativních požadavků monitoring složek životního prostředí o nové polutanty

letiste praha 16
Letiště Praha se dlouhodobě zaměřuje na monitoring škodlivin ve vodě, ovzduší, půdě a zemědělských plodinách. Kromě klasických metod využívá rovněž tzv. biomonitoring, v jehož rámci sleduje obsah škodlivin v pylu a medu od letištních včel.

České dráhy se umístily na 3. místě v kategorii Zaměstnavatel roku nad 5000 zaměstnanců

ceske drahy logo
České dráhy dnes slavnostně v průběhu online přenosu převzaly ocenění v soutěži Sodexo Zaměstnavatel roku 2020. V kategorii Zaměstnavatel roku nad 5000 zaměstnanců získaly 3. místo v celostátním měřítku.

DB Schenker v Oslu kompletně přechází na elektrická nákladní vozidla Volvo FL Electric

DB schenker logo
Praha - DB Schenker v Norsku si stanovil ambiciózní cíl – nulové emise při městské distribuci zásilek po Oslu. Dosáhnout ho chce tak, že do vozového parku svého ekologického Oslo City Hubu začlení nové nákladní automobily Volvo FL Electric.

České dráhy zahájily stavbu nové opravárenské haly v Plzni, budou se v ní udržovat moderní soupravy pro Plzeňský kraj

ceske drahy logo
Dnes byla oficiálně zahájena výstavba moderní opravárenské haly v Plzni. Nové zázemí údržby a oprav nabídne 400 metrů kolejí, portálový jeřáb s nosností 5 tun a další vyspělé technické komponenty.

Hospodaření Českých drah v první polovině roku výrazně ovlivnila pandemie koronaviru

ceske drahy logo
Pololetní výsledky Skupiny České dráhy byly negativně ovlivněny pandemií COVID-19, kdy došlo v důsledku opatření proti šíření nemoci ke snížení mobility obyvatelstva i přepravy zboží po železnici. V obou hlavních segmentech podnikání výrazným způsobem poklesly tržby.

Hendikepovaní zaměstnanci jsou v DB Schenker vítáni

DB schenker logo
Praha -Lidé jsou různí a mají rozdílné schopnosti a možnosti realizace. DB Schenker napříč celou firmou podporuje diverzitu. V logistickém skladu ve Strančicích se přitom zaměřili zejména na osoby se zdravotním postižením.

DB Schenker chystá nové logistické centrum u Stockholmu

DB schenker logo
Praha - Společnost DB Schenker, jeden z předních globálních poskytovatelů logistických služeb, staví nové, udržitelné logistické centrum v jižní části Švédska nedaleko hlavního města Stockholmu. Centrum bude stát ve městě Almnäs u Södertälje, a práci v něm najde až 200 zaměstnanců.

DB Schenker má speciální sklad pro nadrozměrné zásilky

DB schenker logo
Praha - Přední poskytovatel mezinárodních logistických řešení DB Schenker pomáhá českým strojírenským firmám exportovat zboží do celého světa.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

 

Nenechte si ujít...