1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Gebrüder Weiss rozšiřuje svoji distribuční síť v Rusku

gebruder weiss logo
Přední světový logistický specialista Gebrüder Weiss vstoupil do exklusivního partnerství se společností JDE, díky tomu nabídne svým zákazníkům ještě efektivnější distribuci zásilek po celém Rusku.

Od dnešního dne je ostravská MHD zcela bezpapírová

bus public
K 1. dubnu 2020 přestal Dopravní podnik Ostrava (DPO) akceptovat tradiční papírové jízdenky. Od dnešního rána je možné uhradit jízdné ve vozidlech výhradně elektronickou formou.

DB Schenker otevírá v Dubaji logistické centrum plně využívající solární energii

DB schenker logo
Praha - DB Schenker otevřel v Dubaji své první logistické centrum o rozloze 33 000 m2, jehož spotřebu elektřiny bude plně pokrývat solární energie.

Nadrozměrné elektrárenské díly z Česka úspěšně dorazily do Asie

DB schenker logo
Český průmysl má po celém světě dobré renomé, a proto není překvapením, že je po tuzemských investičních celcích poptávka. Kvalitní produkty si zaslouží i špičkovou přepravu, kterou zajistila logistická společnost DB Schenker.

Elektromobilita pronikla i do flotily DB Schenker

DB schenker logo
Praha - Elektromobilita se v dnešní době dostává nejen do běžného provozu, ale i do firemních flotil, a logistická společnost DB Schenker není výjimkou.

DACHSER organizuje špeciálne charterové lety do Číny

DACHSER logo
V reakcii na obmedzenie leteckej prepravy spôsobené vírusom COVID-19 vypracovala spoločnosť DACHSER Air & Sea Logistics núdzový plán pre charterové lety. Vďaka nemu sa môžu zákazníci spoľahnúť na zaistenú letovú prepravu z Frankfurtu do Číny.

DB Schenker spustil projekt in-house logistiky v Dobřanech u Plzně

DB schenker logo
Praha - DB Schenker uzavřel strategické partnerství s českou obalovou firmou Pebal na realizaci in-house logistiky v závodu v Dobřanech u Plzně. Na ploše necelých 5 000 m2 poskytuje zásobování výroby, skladování i distribuci hotových výrobků.

Apohem si zvolila DB Schenker ve Švédsku jako svého strategického logistického partnera

DB schenker logo
Praha -Internetová lékárna Apohem, za jejímž vznikem stojí společnosti Axfood, Novax a podnikatelé ze skupiny LensOn, si pro svůj provoz vybrala automatizované skladové řešení navržené DB Schenker.

Největší logistický areál DSV v severní Evropě pomůže čistit ovzduší

DSV logistic park
Nedávno byla dostavěna první ze čtyř skladových budov, které mají vyrůst na pozemku Hedeland vedle sídla DSV Panalpina A/S v Dánsku. Budova byla opatřená ekologickým zastřešením NOXOUT.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

Nenechte si ujít...