1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Plzeňská teplárenská, a.s.

Plzenska teplarna 3 14
Energia z biomasy a komunálneho odpadu


Na Slovensku a v Čechách nie je veľa miest, ktoré by sa mohli pochváliť tak prepracovanou stratégiou vo výrobe tepla, energie a v oblasti odpadového hospodárstva, akú ponúka Plzeňská teplárenská, a.s.

ŠKO-ENERGO, s.r.o.

sko energo 04 14
Cenu tepla držíme dlouhodobě na přijatelné a stabilní úrovni


Výroba automobilů je životně závislá na pravidelné a hlavně spolehlivé dodávce tepla a elektrické energie.

Bilfinger Industrial Services Czech s.r.o.

Bilfinger Industrial services 4 14
Rok 2014 ve znamení návratu k tradiční činnosti


Společnost Bilfinger Industrial Services Czech se zaměřuje především na průmyslovou údržbu a výstavbu výrobních jednotek v chemickém a petrochemickém průmyslu i energetice.

ČEZ Distribuce, a. s.

CEZ Distribuce 04 14
Projekt Grid Smart Region Vrchlabí vstupuje do ověřovací fáze


Akciová společnost ČEZ Distribuce je držitelem licence na distribuci elektřiny v České republice a ve smyslu energetického zákona je provozovatelem distribuční soustavy.

Energotrans a.s.

Energotrans 3 14
Elektrárnu Mělník 1 čeká rozsáhlá modernizace


Ačkoli byla Elektrárna Mělník 1 původně postavena pro výrobu elektřiny, v současné době produkuje především teplo, které unikátním horkovodem zásobuje Prahu.

ČEZ a.s. - jaderná elektrárna Dukovany

CEZ Dukovany 3 14
Produkce jaderné elektrárny Dukovany pokrývá 20 % spotřeby elektřiny v ČR

Jaderná elektrárna v Dukovanech na jižní Moravě, kterou v současné době provozuje akciová společnost ČEZ, patří k významným producentům elektrické energie na území České republiky.

Jihomoravská armaturka spol. s r.o.

Jihomoravska armaturka PD03 14
V Hodoníně vyrábějí přes 140 typů armatur

Jihomoravská armaturka spol. s r.o. (JMA) se sídlem v Hodoníně se opírá o více než stotřicetiletou tradici v oboru. Vyrábí a dodává armatury a související díly nejen pro oblast vodního hospodářství, ale také pro průmysl, technologie čistíren odpadních vod, protipožární systémy nebo pro rozvody plynu a tepla.

POCLAIN HYDRAULICS, s.r.o.

POCLAIN 2 13
V České republice pokrýváme zhruba 80 % trhu


S generálním ředitelem a jednatelem společnosti POCLAIN HYDRAULICS, s.r.o., Pavlem Krýže se scházíme znovu po roce, abychom se dozvěděli, jaké úspěchy za firmou v posledních 12 měsících stojí a jaké plány hodlá firma realizovat v příštích letech.

Elektrárny Tušimice a Prunéřov spoločnosti ČEZ, a.s.

El.Tusimice.Prunerov
Z Tušimíc a Prunéřova tečie elektrina takmer k dvom miliónom Čechov


Nebudeme ďaleko od pravdy, keď vyslovíme tvrdenie, že každá šiesta domácnosť v Čechách je závislá na elektrine, ktorá sa vyrobí v tušimických a prunéřovských elektrárňach neďaleko Kadane. Takmer dva milióny ľudí v krajine žijú severočeskou elektrinou, ktorá sa produkuje spaľovaním hnedého uhlia.

VEBA, textilní závody, a.s.

VEBA 2 14
Úspěšná firma navazuje na 150 let dlouhou historii


Akciová společnost VEBA patří v České republice k předním textilním výrobcům a je svojí velikostí dominantní firmou v příhraničním regionu Broumovska a Policka na severovýchodě Čech. Jejím hlavním produktem, který směřuje především do západní Afriky, je žakárský bavlněný brokát vyznačující se celou řadou specifických vlastností.

EGEM, s.r.o.

EGEM 3 14
Naší největší výhodou je komplexnost nabízených služeb

Inženýrsko-dodavatelská společnost EGEM se zaměřením na projektování, výstavbu, rekonstrukce, opravy, servis a údržbu rozvodných energetických zařízení včetně přenosových cest a elektročástí zdrojů elektrické energie je součástí Energetického a průmyslového holdingu a působí na českém trhu, na Slovensku i v zahraničí.

KOVOSVIT MAS, a.s.

Snažíme se zákazníkům přinášet ucelená řešení

KOVOSVIT MAS 2 14
Akciová společnost KOVOSVIT MAS se sídlem v Sezimově Ústí si letos připomíná 75. výročí založení a v současné době je předním českým i evropským výrobcem obráběcích strojů, soustruhů či speciálních technologií, který působí i v zahraničí. Nabízí komplexní řešení v oblasti obrábění a své aktivity hodlá v blízké budoucnosti rozšířit i do dalších zemí, jako je Indie, Čína i Amerika.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...