1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

John Crane Sigma, a.s.

john crane
Přední producent mechanických ložisek s netradičním přístupem


Netradiční pojetí sociální odpovědnosti není jediným aspektem, který odlišuje společnost John Crane Sigma, a.s., od ostatních výrobních podniků.

OT Energy Services, a.s.

OT Energy services2
Nový název pro zkušenou firmu v oblasti elektroenergetiky


Akciová společnost OT Energy Services zajišťuje komplexní dodávky v oblastech systémů kontroly a řízení, průmyslové automatizace a systémů elektro.

ČEZ ENERGOSERVIS, spol. s r.o.

CEZ energoservis2
Zvyšuje bezpečnost jaderné elektrárny Dukovany i Temelín


Již 20 let působí v oblasti údržby jaderných elektráren a dalších energetických zdrojů. Spektrum činnosti společnosti ČEZ ENERGOSERVIS, spol. s r.o., je ale širší. Mimo jiné se věnuje rekonstrukcím, montážím, výrobě nebo svařování, zpracování a likvidaci radioaktivních i neaktivních odpadů.

DENSO MANUFACTURING CZECH, s.r.o.

Denso Manufacturing
Štíhlá a přesná výroba je zárukou kvality


Areál společnosti DENSO MANUFACTURING CZECH, s.r.o., (DMCZ) se rozkládá v Průmyslové zóně Jih v Liberci. Výrobní hala, která byla vystavěna mezi roky 2001 a 2003, zabírá 46-tisíc m2 plochy a loni se v ní vyrobilo téměř 2 162 000 kusů klimatizačních jednotek. Ty nejsou ovšem jediným produktem, který společnost dodává svým zákazníkům.

Elektrizace železnic Praha, a.s.

Elektrizace zeleznic Praha
Prioritou je garance kvality a včasného plnění zakázek


Už více než 60 let se společnost Elektrizace železnic Praha, a.s., zaměřuje na vývoj, projektování, výrobu i montáž prvků trakčního vedení pro železnice, tramvajovou nebo trolejbusovou dopravu. Podnik byl založen v roce 1954 a má tak za sebou skutečně bohatou historii.

ŠKODA VAGONKA, a.s.

Škoda Vagonka
Tradiční výrobce kolejových vozidel úspěšně proniká na náročné trhy


Bohaté zkušenosti z výroby, vysoké investice do výzkumu a vývoje, ale také poznatky z reálného provozu – to jsou faktory, které společnost ŠKODA VAGONKA promítá do vývoje a výroby kolejových vozidel, která jezdí nejen v České republice, ale také v zahraničí.

Synthesia, a.s.

Synthesia
Stovky výrobků nejen pro farmaceutický a vojenský průmysl


Portfolio produktů společnosti Synthesia, a.s., je široké již od jejího založení. Na trhu působí téměř 100 let a nabídku výrobků neustále přizpůsobuje požadavkům svých zákazníků. Zabývá se například unikátní výrobou vitamínu D2, a to jako jediná společnost v Evropě i ve Spojených státech.

Česká zbrojovka, a.s.

Ceska zbrojovka
Společnost úspěšná na zahraničních trzích pracuje na vývoji nových zbraní


Česká zbrojovka, a.s., vyváží více než 90 % produkce a velmi dobře se etablovala na trhu v USA. Neustále pracuje na vývoji nových zbraní a v současné době se angažuje v přezbrojování české armády. Nejen o tom jsme vedli rozhovor s viceprezidentem pro vnější komunikaci Ing. Radkem Hauerlandem.

ArcelorMittal Frýdek-Místek, a.s.

arcelor mittal ostrava
Unikátní výroba vysokouhlíkaté a transformátorové oceli


V České republice nenajdeme příliš mnoho firem, jejichž historie sahá do poloviny 19. století a které de facto bez přestávky fungují do dnešních dnů. Jednou z takových výjimek je společnost ArcelorMittal, která sídlí ve Frýdku-Místku a je součástí mateřské firmy ArcelorMittal Ostrava.

TOS VARNSDORF, a.s.

TOS Varnsdorf
Severočeský strojírenský podnik inovuje a dobývá další světové trhy


Přední světový výrobce obráběcích strojů ze severočeského Varnsdorfu může být v jistém slova smyslu považován za unikát. Může těžit ze své více než stoleté tradice, její management dokázal v uplynulých letech dobýt doslova celý svět a navíc dokáže šikovně rozvíjet to nejlepší, co před více než 110 lety dali firmě do vínku její zakladatelé.

Ametek elektromotory, s.r.o.

Ametek
Výrobce elektromotorů se připravuje na nové podmínky EU


V České republice je opravdu jen málo výrobních společností, jejichž produkce v drtivé většině směřuje na zahraniční trh. Jednou z takových výjimek je společnost Ametek elektromotory, s.r.o, která sídlí v Náchodě a vyrábí jednofázové komutátorové motory.

Eaton Elektrotechnika, s.r.o.

Eaton elektrotechnika
Budoucnost stojí na nových technologiích pro energetické rozváděče


Inovace v oboru elektrotechniky se v posledních letech velmi zintenzivnily. Důvod je nasnadě - pokud chce jakýkoli subjekt v této náročné oblasti uspět, musí do vývoje a výzkumu investovat nemalé finanční prostředky. Toho si je vědom i přední světový hráč v oblasti elektrotechniky, společnost Eaton Corporation.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...