1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Český Siemens otevírá novou konstrukční kancelář pro vývoj kolejových vozidel v Plzni

Siemens
Společnost Siemens ČR otevírá od 1. června v Plzni novou konstrukční kancelář Engineeringu divize Mobility pro vývoj kolejových vozidel. Rozšíří tak své pobočky Engineeringu, které nyní působí v Praze a Ostravě.

Siemens zahajuje výrobu nových digitalizovaných motorů Simotics SD ve Frenštátě pod Radhoštěm

Siemens
Výrobní závod Siemens Elektromotory Frenštát rozšiřuje své výrobní kapacity o nové digitalizované motory Simotics SD.

ABB a IBM navázaly spolupráci v oblasti průmyslových řešení s umělou inteligencí

ABB Building
ABB a IBM oznámily navázání strategické spolupráce, v jejímž rámci se propojí ABB Ability, špičková digitální nabídka ABB, s kognitivními zkušenostmi internetu věcí IBM Watson.

Doosan Bobcat jmenuje Alvara Pacini do pozice Regional President EMEA

PACINI Alvaro
Společnost Doosan Bobcat oznámila, že Alvaro Pacini převzal s okamžitou účinností roli prezidenta společnosti Doosan Bobcat Europe pro oblast Blízkého Východu a Afriky (EMEA).

Další investice do výroby pružinové oceli pro automobilový průmysl v ArcelorMittal Ostrava. Zakázku v hodnotě 80 milionů korun získala strojírna ArcelorMittal Engineering Products Ostrava

arcelormittal logo
Ostrava – ArcelorMittal Ostrava investuje do přestavby chladicího lože pro řízené chlazení pružinové oceli na středojemné válcovně. Zakázku v hodnotě 80 milionů korun získala dceřiná společnost ArcelorMittal Engineering Products Ostrava.

Akvizice společnosti B&R společností ABB

abb logo1
Společnost ABB oznámila akvizici společnosti B&R, která je největším nezávislým globálním dodavatelem produktových a softwarových řešení s otevřenou architekturou pro automatizaci strojů a výrobních procesů.

Orientace na perspektivní indonéský trh je pro Doosan Škoda Power správnou volbou

Doosan Skoda Power logo
Doosan Škoda Power získala další kontrakt na dodávku parní turbíny do Indonésie. Nová turbína rozšíří blok 2 elektrárny Grati ve východní Jávě a představuje konverzi plynového cyklu na cyklus paroplynový.

Rotory turbín se budou v Doosan Škoda Power vyrábět na novém, v Evropském měřítku jedinečném, stroji

doosan škoda
Strojní park plzeňského výrobce turbín se rozšířil o cenný přírůstek. Společnost Doosan Škoda Power slavnostně zahájila provoz soustružnicko-frézovacího centra rodinného německého výrobce obráběcích strojů GEORG.

Každý osmý pracovník v huti je žena. ArcelorMittal Ostrava chce počet zaměstnankyň zvyšovat

arcelormittal logo
Ostrava – Ostravská huť ArcelorMittal Ostrava v současnosti zaměstnává 12 % žen. Nezastávají jen „lehké“ pracovní pozice v administrativě, ve skladech či v laboratořích, ale jsou potřebné i v těch nejnáročnějších provozech.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...