1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Společnost ABB v Brně zdvojnásobuje výrobní kapacitu v největší továrně na senzory na světě

ABB Building
Společnost ABB investovala 25 milionu korun do nové moderní linky na výrobu senzorů ve svém brněnském závodě na výrobu přístrojových transformátorů a senzorů.

ABB rozšířila své portfolio o rychlejší a flexibilnější roboty, uplatnění najdou i při výrobě baterií do elektromobilů

abb logo1
ABB zařazuje do svého portfolia robustních robotů pro komplexní výrobní aplikace dvě nové řady. Hlavními přednostmi robotů IRB 5710 a IRB 5720 je vysoká rychlost, přesnost, flexibilita a robustní design včetně integrovaného vedení procesní kabeláže.

Skupina Škoda Transportation zajistí údržbu tramvají pro ostravský dopravní podnik

Skoda Plzen
Významnou zakázku zaměřenou na údržbu tramvají uzavřela skupina Škoda Transportation a Dopravní podnik Ostrava. Zakázka v celkovém objemu zhruba 500 milionů Kč je rozdělena do čtyřech částí podle typu tramvají, kterých se údržba týká.

LIBERTY Ostrava instalovala novou linku pro dokončující úpravy trubek pro petrochemický průmysl

liberty logo
Rourovna LIBERTY Ostrava dokončila instalaci nové linky, která uzavírá technologický proces výroby naftovodných a pažnicových ocelových trub pro petrochemický průmysl.

ABB otevírá v Mošnově výrobní a vývojové centrum robotiky, zaměstná 120 lidí

abb logo1
Mošnov (Novojičínsko) - Společnost ABB, která působí v oblasti automatizace a energetiky, otevírá v areálu Ostrava Airport Multimodal Park (OAMP) v Mošnově na Novojičínsku výrobní a vývojové centrum robotiky. Investice přesáhla 300 milionů korun a v centru bude pracovat zpočátku okolo 120 lidí.

Nejlepším exportérem podle Dun & Bradstreet je Rieter CZ

Rieter 16
Praha - V rámci samostatné kategorie „Nejlepší exportéři podle hodnocení Dun & Bradstreet“ soutěže Exportér roku byly hodnoceny české firmy s největším meziročním nárůstem exportu podle vlastní, mezinárodně uznávané, metodiky Dun & Bradstreet.

Ve Studénce investují do modernizace a nových zařízení

MSV Studenka 17
Desítky milionů korun plánuje v letošním roce proinvestovat strojírenská firma MSV Metal Studénka, dceřiná firma Moravia Steel. Bude tak pokračovat v zahájeném investičním programu, který směřuje k modernizaci a automatizaci výroby.

Modernizujeme brusky pro výrobu spinů - rozšiřujeme kapacitu zařízení

KOYO Bearings
Zákazníků nabízíme nejen ložiskové kroužky, ale také SPINY, tedy ložiskové čepy s broušenými oběžnými drahami pro osazení klecí s valivými elementy.

Výměnou světel v areálu sníží LIBERTY Ostrava roční spotřebu elektřiny o téměř 7 000 MWh

liberty logo
Tři tisíce svítidel vymění do června letošního roku ve svém areálu huť LIBERTY Ostrava. Sníží tím roční spotřebu elektřiny o téměř 7 000 MWh a dosáhne úspory přes 24 milionů korun ročně.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...