1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Miele technika vykázala díky sušičkám rekordní tržby 4,9 mld. Kč

Miele-logo
Uničov - Společnost Miele technika, která v Uničově na Olomoucku vyrábí pračky, sušičky a myčky nádobí,

Akcie automobilky Hyundai kvůli obavám o prodej výrazně klesly

Hyundai Logo
Soul - Akcie jihokorejské automobilky Hyundai Motor kvůli obavám o prodej výrazně oslabily. Firma, která vyrábí automobily také v České republice, se podle analytiků potýká s rostoucí konkurencí ze strany japonských výrobců.

Poptávka po automobilech v Německu napřesrok oživí

german flag1
Berlín - Prodej nových osobních automobilů v Německu by měl v příštím roce stoupnout na zhruba tři miliony vozů. Předpověděl to německý svaz automobilového průmyslu VDA.

Japonské automobilky Honda a Nissan zdvojnásobily prodej v Číně

honda logo 1
Šanghaj - Japonské automobilky Honda Motor a Nissan Motor v listopadu v meziročním srovnání zhruba zdvojnásobily prodej v Číně. Firmy uvedly, že před rokem na jejich poptávku měly nepříznivý vliv protijaponské nálady čínských spotřebitelů.

Volvo Car se pouští do vývoje aut nepotřebujících řidiče

volvo-logo1
Stockholm - Švédský výrobce osobních vozů Volvo Car se rozhodl vyvíjet plně automatizované automobily, které nepotřebují řidiče. V rámci pilotního projektu plánuje vyrobit stovku takovýchto vozů.

Prodej aut ve Francii a Itálii v listopadu klesl

cars parking
Paříž/Milán - Prodej nových osobních automobilů ve Francii a Itálii v listopadu klesl, zatímco ve Španělsku pokračoval v růstu díky vládním opatřením na podporu poptávky.

Karlovarská Becherovka dokončila sestěhování svých provozů

becherovka bottles
Karlovy Vary - Společnost Jan Becher - Karlovarská Becherovka (JBKB) dnes otevřela nový moderní expediční sklad v Karlových Varech - Bohaticích.

Metrostav dokončil stavbu celního terminálu v Bělorusku

metrostav logo
Praha - Metrostav po dvou letech dokončil výstavbu celního a logistického terminálu ve Ščitomiriči u Minsku v Bělorusku za 22 milionů eur (zhruba 600 milionů korun). ČTK o tom informoval mluvčí společnosti František Polák.

V Praze letos vzroste plocha kanceláří na téměř 3 miliony m2

Office Building
Brno - V Praze letos vzroste plocha moderních kanceláří na téměř tři miliony metrů čtverečních. Jejich plocha mírně roste i v Brně, tam se blíží 500.000 metrům čtverečních.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

Nenechte si ujít...