1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Špičková výrobní logistika ŠKODA AUTO

Skoda logo2
Moderní výrobní logistika je ústředním pilířem výroby vozů ŠKODA; nové logistické systémy zjednodušují postupy a šetří životní prostředí.

Příštím šéfem automobilky PSA se může stát Tavares

Peugeot citroen logo1
Paříž - Současného šéfa automobilky PSA Peugeot Citroën Philippa Varina může v čele firmy vystřídat Carlos Tavares, bývalý muž číslo dvě ve vedení automobilky Renault.

Chrysler by měl z emise akcií získat až dvě miliardy dolarů

chrysler logo
New York - Americká automobilka Chrysler by měla z chystané primární emise svých akcií získat 1,5 až dvě miliardy dolarů (až přes 40 miliard korun). Listu The Wall Street Journal to řekly zdroje informované o plánech firmy.

Řadě evropských rafinerií hrozí, že by mohly být uzavřeny

oil refinery
Oslo - V Evropě přibývá závodů na zpracování ropy, kterým by mohlo hrozit uzavření. Prohlásil to hlavní ekonom Mezinárodní energetické agentury (IEA), kterého citovala agentura Reuters.

Bulharsko vyměřilo další pokutu české Energo-Pro

electricity pylons1
Sofia - Bulharský antimonopolní úřad vyměřil české energetické společnosti Energo-Pro pokutu 1,04 milionu leva (14,5 milionu korun) za zneužívání její dominantní pozice v distribuci elektřiny na severovýchodě země.

Speciální metoda povlakování získala zlatou sošku

steel factory3
Prestižní soškou zlatého draka se pyšní dceřiná společnost Třineckých železáren firma VÚHŽ v Dobré spolu se svým obchodním zastoupením v Polsku firmou IceTech Polska.

Prodeje Hyundai v říjnu vzrostly o téměř 16%

Hyundai Logo
Značka Hyundai je dlouhodobě druhou nejprodávanější značkou na českém trhu a v říjnu s 1348 prodanými vozy dosáhla 8,8% tržního podílu. Přestože trh s automobily v ČR poklesl meziročně o téměř 4%,

South Stream posílí pozici Srbska na Balkáně

gas pipeline1
Bělehrad - Srbská část ruského plynovodu South Stream posílí pozici země na Balkáně a zajistí její ekonomice nová pracovní místa. Agentuře AP to před oficiálním zahájením výstavby srbského úseku řekl tamní premiér Ivica Dačić.

Německá automobilka Daimler by přivítala investora z Číny

Daimler logo1
Berlín - Německá automobilka Daimler by přivítala investora z Číny. Řekl to šéf společnosti Dieter Zetsche.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

Nenechte si ujít...