1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

CONTEG, spol. s r.o.

CONTEG 19
Realizujeme řadu aktivit pro budoucí růst

Snaha dělat pořád něco nového je jedním ze základních rysů společnosti CONTEG, která tuto dlouhodobou charakteristiku potvrdila i během uplynulého roku 2021. Na mezinárodní trh opět uvedla novinky v podobě špičkových serverových rozvaděčů či chladicích jednotek pro datová centra nebo také zvýšila užitnou hodnotu svých kabelážních a venkovních rozvaděčů.

Devro, s.r.o.

Devro 18
Připravujeme se na novou vlnu investic

Pro úspěšné podnikání jsou důležité nejen objemy prodaných výrobků či finanční výsledky, ale také hodnoty, na kterých jednotlivé firmy stojí. V případě společnosti Devro, která je globálním lídrem ve výrobě kolagenních a plastových střívek na párky, klobásy či salámy, jsou těmito hodnotami zvídavost, odvaha, zodpovědnost, starostlivost a zapojení správných lidí ve správný čas. V souladu s novou strategií mateřské skupiny Devro se s nimi ztotožňují i zaměstnanci tuzemských závodů v Jilemnici a ve Slavkově u Brna.

Continental Barum s.r.o.

Continental barum 21
Děláme vše pro to, aby řidiči i letos bez problémů přezuli

Před 150 lety vznikla v Německu firma, která vyrostla do jednoho z největších výrobců pneumatik na světě. Každou dekádu v její historii provází inovace a technologické změny. A platí to i o současné době, která není v mnoha ohledech lehká, ať už kvůli lockdownům anebo potížím s dodávkami materiálů.

PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o.

Prakab 16
Soustředíme se na tradiční obory a inovujeme

Letos oslavila sté narozeniny a ačkoli poslední měsíce nebyly snadné, zůstává vedení společnosti PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., optimistické. Firma je nadále věrná svým tradičním oborům a usiluje o inovace a neustálé zlepšování produktů. „To nás žene vpřed. Chceme špičkovou kvalitu. O zakázky teď nouzi nemáme. Jedinou starost nám dělá nedostatek materiálu a nárůst cen. S tím se ale musí vypořádat všechny průmyslové podniky,“ říká v rozhovoru Ing. Tomáš Zieschang, Ph.D.

Ředitelství silnic a dálnic ČR

RSD 1 14
Objemný rozpočet přispívá k rekordní výstavbě dálnic a silnic

V České republice spravuje Ředitelství silnic a dálnic ČR téměř 1300 kilometrů dálnic a 5800 kilometrů silnic I. třídy. Ve svých aktivitách se snaží o zajištění bezpečné a plynulé jízdy vozidel.

SIAD Czech, spol. s r.o. (SIAD Slovakia, spol. s r.o.)

SIAD 19
Green Deal je křižovatkou ke konkurenceschopnosti

„Většina z našich projektů úspěšně přežila a my jsme, doufám, moudřejší,“ říká Jiří Lang, generální ředitel společnosti SIAD Czech, která je jedním z nejvýznamnějších tuzemských výrobců a dodavatelů medicinálních či technických plynů pro nejrůznější odvětví průmyslu.

Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava

VS banska TUO 16
Pro průmysl vždy budeme významným partnerem

Více než 170 let propojuje Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava (VŠB-TUO) technické, ekonomické, přírodovědné a umělecké obory v moderních studijních programech, a to na sedmi fakultách, jejichž studenti se zabývají skutečnými problémy současného světa.

ISOTHERM, s.r.o.

Isotherm 21
Pro náš úspěch je klíčové sledování nových trendů

K významným dodavatelům stavebního skla jak na tuzemském, tak na zahraničním trhu patří již od roku 1994 společnost ISOTHERM, jejíž výrobní portfolio zahrnuje izolační, bezpečnostní a protipožární skla i veškeré opracování skel, jako je frézování, vrtání, broušení, leštění, opracování vodním paprskem či potisk.

Pierburg, s.r.o.

Pierburg 21
Naše srdce bije pro váš motor

Renomovaný partner pro vývoj, přímý dodavatel celosvětového automobilového průmyslu a přední poskytovatel mezinárodních systémů bezpečnostních technologií. Společnost Rheinmetall se opírá o vysokou odbornost v základních technologiích,

ŠKO-ENERGO, s.r.o.

ŠKO Energo 17
Hřeje Vás čistá energie

1. července 1995 byla založena společnost ŠKO‐ENERGO jako první česko‐německý podnik „joint‐venture“ v energetickém průmyslu. Od počátku vsadila na používání moderních technologií a zařízení, na šetrný přístup k životnímu prostředí a zaměstnávání odborníků.

WANZL spol. s r.o.

Wanzl 19
Retail prochází díky digitalizaci zásadní proměnou

Nejde si nevšimnout, že svět a spolu s ním i řada oborů se proměňuje. Týká se to také nakupování, maloobchodu, logistiky nebo dopravy. Do všech těchto segmentů dodává své výrobky WANZL spol. s r.o.

NOVEM Car Interior Design k.s.

Novem car 2016
Závod jsme udrželi ve velmi dobré kondici

Ve Městě Touškov na západě Čech se specializují na výrobu designových dílů pro luxusní automobily. Výrobky odtud putují například do závodů Audi, VW nebo Mercedes. I přes nelehké období, které automobilový průmysl zažívá, si v NOVEM Car Interior Design nemohou stěžovat.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...