1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Automobilka Škoda Auto se snaží snižovat počet zaměstnanců

skoda-octavia
Mladá Boleslav - Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto se přes svůj růst snaží snížit počet zaměstnanců.

Obrana do roku 2020 přezbrojí vojsko novými puškami a samopaly

soldier gun army
Praha - Ministerstvo obrany do roku 2020 dokončí přezbrojení armády novými puškami, samopaly a pistolemi z České zbrojovky. Stojí těsně před podpisem smlouvy, řekl novinářům ministr obrany v demisi Vlastimil Picek.

Skupina Orco kvůli odpisům výrazně prohloubila ztrátu

orco group logo
Praha - Developerská společnost Orco Property Group prohloubila provozní ztrátu za devět měsíců roku na zhruba 106 milionů eur (2,9 miliardy Kč). Proti loňsku to je skoro devítinásobek. Firma to oznámila na svém webu.

Teplárna Č.Budějovice za odsíření zaplatí zhruba 400 mil. Kč

teplaren3
České Budějovice - Teplárna České Budějovice za odsíření spalin zaplatí zhruba 400 milionů korun. Ke snížení ekologické zátěže ji přinutila evropská legislativa.

Alpiq elektrárny v Kladně a Zlíně prodávat nebude

alpiq logo
Kladno - Švýcarský energetický holding Alpiq se rozhodl, že nebude prodávat elektrárny v Kladně a Zlíně, které nabídl k prodeji letos v lednu.

Škoda začala v Číně vyrábět speciálně upravenou Škodu Yeti

skoda yeti
M. Boleslav/Šanghaj - Automobilka Škoda Auto začala v těchto dnech vyrábět ve svém závodě v Číně vůz Škoda Yeti, který je speciálně upravený pro čínský trh.

Obrana představí plány na vyzbrojování a prodej L-159

Army plane L159
Praha - Ministerstvo obrany dnes představí plány na další vyzbrojení vojáků novými puškami z produkce České zbrojovky. Šéf resortu Vlastimil Picek bude také hovořit o prodeji nepotřebných letadel L-159.

Saab obnoví v pondělí výrobu aut ve svém švédském závodě

saab badge
Stockholm - Švédská automobilka Saab po bankrotu obnoví výrobu aut. Mluvčí společnosti National Electric Vehicle Sweden (NEVS), která loni zkrachovalý Saab koupila,

Evropské stavebnictví je letos na svém dně, české bude klesat

construction-machinery
Praha - Evropské stavebnictví letos dosáhlo svého dna, od příštího roku by měla stavební produkce opět velmi pomalým tempem růst.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

Nenechte si ujít...